Forum Opel Zafira - KlubZAFIRA.pl
{A} - Alufelgi - zakup uĹźywanych - Wersja do druku

+- Forum Opel Zafira - KlubZAFIRA.pl (http://www.klubzafira.pl/forum)
+-- Dział: Forum techniczne Opel Zafira (http://www.klubzafira.pl/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: OgĂłlna Technika (http://www.klubzafira.pl/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+---- Dział: Opony i felgi - kompendium (http://www.klubzafira.pl/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+---- Wątek: {A} - Alufelgi - zakup uĹźywanych (/showthread.php?tid=3615)

Strony: 1 2 3 4 5

{A} - Alufelgi - zakup uĹźywanych - Raff - 2013-Lip-06

Jak znajdziecie chwilkę rzućcie okiem na te egzemplarze z alledrogo,
tak się zastanawiam i wychodzę z założenia, że lepiej dać mniej i kupić trochę zniszczone ewentualnie przy napływie gotówki zainwestować w regeneracje, niż wywalić półtorej koła i się rozczarować bo też będą porysowane i też będzie trzeba je regenerować. Na odczepnego będę bardziej zadowolony ze zniszczonych 17 niż obecnych 15 smile

Kwestia tego typu, że obecne letnie lacie są już na wykończeniu i to ich ostatni sezon letni, więc w planach jest zakup jakiś alu ale już w rozsądnym rozmiarze i potem w okresie zimowym nowe oponki letnie.

Co sądzicie o tych ? a jeżeli wkleiłem jakieś których nie ma opcji zamontować w naszym autku,
ze względu na parametry, to też prosiłbym od razu o info smile

Alledrogo 1

Alledrogo 2

Alledrogo 3

Alledrogo 4

Alledrogo 5

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - marwisn - 2013-Lip-06

Jak kupować to lepiej gdzieś miejscowo i najlepiej z montażem bo :
1. montaż/przekładkę masz w cenie
2. od razu wyjdzie na wyważarce czy są ok
3. możesz na miejscu przymierzyć i zobaczyć czy ET pasuje (felga może trzech o zacisk lub wystawać za nadkole)

Te pierwsze dwa komplety wg mnie najładniejsze. Jak kupisz nie ori to potem w przypadku uszkodzenia jednej problem z kupieniem zamiennika.

Sent from Nexus 7/3G & TT 4

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - Bamber - 2013-Lip-06

(2013-Lip-06, 15:01)marwisn link napisał(a): 2. od razu wyjdzie na wywaĹźarce czy są ok
Racja bo jak potem by było po przesłaniu coś nie tak sprzedający wypnie się na ciebie.Duży wybór mają jak poszukasz na alle.... w Pilchowicach koło Gliwic.

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - Zidaya - 2013-Lip-06

A to ja tak tylko potwierdzę że można dostać często coś przyzwoitego za niewielkie pieniądze. Ostatnio do swojej Zosieńki znalazłem felgi ATS 16" za całe 350 zł no i gdyby nie drobne rysy na rantach można by powiedzieć że są igła. biggrin
Jakby ktoś był zainteresowany parametrami
ATS 16" 7,5Jx16H2 ET35 no i standardowo 5x110
[Obrazek: dfa7958ed6cfdb8c.jpg]

[Obrazek: a2a09597138df1a9.jpg]

A zastąpią felgi Alutec 17" 7Jx17H2 ET38 (w planie do sprzedania).

[Obrazek: db8f52d0bb3fdf17.jpg]

A co do przedstawionych powyżej felg w mojej ocenie #1 lub #4 będą najlepiej się prezentować.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mi się te Alutecki bardziej podobają. Lubię felgi z rantem Evil.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - Zidaya - 2013-Lip-06

Jak chcesz to się dogadamy co do ceny. razz
Niestety musiałem zmniejszyć rozmiar, bo stan dróg u mnie w mieście nie pozwala na takie kółka. Inna sprawa że moja Zosia przez fabryczną instalację CNG waży blisko 1800kg, kapcie 225/45 i ledwie 100KM żeby to rozbujać. sad

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - Raff - 2013-Lip-06

A ja jestem ciekaw jak bedzie wyglądać na tych nowych, bo obecne jakoś mi się nie podobają,  a Twoja Zosia to prawie że kopia mojej. Tego też się boje,  że kupie i okaże się że wizualnie nie będą pasować ;( a to zawsze kwestia gustu wink

Marcin od Ciebie nie kupi tych felg bo nie ma Zosi wink a ja bym kupił za te 350 wink skoro za tyle znalazłeś nowe wink ale na prawde jakoś mi się gryzą z całą ramą auta ;(

~via samsung

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - Raff - 2013-Lip-06

Swoją drogą wink co to za rura ? Pod drzwiami pasażera widoczna na zdjęciu ?

~via samsung

To jest CNG Rafał. Zawsze mnie zastanawiało, że ludzie tego nie urywają na krawężnikach.

Odp: Alufelgi - zakup uĹźywanych - Zafira A - karolp1993 - 2013-Lip-06

Nie ma to jak Wałbrzych Grin wykop na wlocie stoi chyba od lat tam. Szkoda Rafał że szukasz innych bo ja mam ze swojej do sprzedania po promocyjnej cenie wink