na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} {B} M32 Skrzynia biegĂłw manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 161 69 947 2018-Wrz-18, 13:09
Ostatni post: Belfer
  {B} Brak biegĂłw Edzka24 8 374 2018-Sie-07, 17:14
Ostatni post: rafael
  [TUT ZB] M32 - Regulacja mechanizmu zmiany biegĂłw przemeks 21 38 187 2017-Gru-08, 20:12
Ostatni post: wolf80
Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Brak biegĂłw
Witam

Dzisiaj po odpaleniu auta nie mogłem żadnego biegu wrzucić,auto było zostawione na biegu 1 i przebywało na postoju przez 6 dni po delikatnym puszczaniu sprzegła chciało ruszyć ale nadal brak zmiany biegów o co może chodzićHuh?

Mam też nadal problem z prądem chciałem ogarnąć go bez wydawania zbędnie pieniedzy ale chyba nie obejdzie się bez tego,przez problem z mikrostykiem (robi zwarcie) tylnej klapy został rozwalony 8 miesieczny akumulator czy akumlator połączony z tym mikrostykiem mógl zablokowac mi skrzynie biegówHuh?? Nic innego mi nie przychodzi do głowy gdyż auto przed postojem z wyjętym mikrostykiem jezdziło i paliło normalnie.

Proszę o pomoc bo mam już dosc tego auta!!!!!
Odpowiedz
Witam, proszę o telefon w celu sprecyzowania informacji, tel 603 978 275, pozdrawiam Mirosław

Ps. Za mało informacji . Prąd nie odpowiada za blokadę skrzyni manualnej w automatach tak.
Piszesz o pierwszym biegu a ruszasz na nim ? Miałem taki objaw u osoby gdy całkowicie padła dwumasa, sprzęgło!
Odpowiedz
@Belfer,

a mozesz napisac co moze byc przyczyny takiego zachowania sie auta?
Wiadomo, ze ostateczna diagnoza bedzie po ogledzinach auta ale dobrze byloby wiedziec co moze byc przyczyna.
Odpowiedz
Tak ruszam na tym biegu wiec dwumasa chyba jest OK zreszta nie było żadnych objawów padniecia dwumasu. Jutro rozbiorę podszybie i postaram się zlokalizować umiejscowienie linki mam nadzieję że z góry jakoś sie do niej dobiorę,gdyż podejrzewam spadnietą linke ze skrzyni zmiany biegów.Sprawdzałem pod mieszkiem ale tam jest OK jeśli to nie linka to nie omieszkam zadzwonić gdyż będzie potrzebny specjalista od skrzyni smile

Jeśli padła by sama skrzynia czy dwumas to byłby jakieś obiawy a w tym przypadku nic auto jeździło normalnie dlatego jestem zdziwiony że po takim postoju biegi zanikły.
Odpowiedz
Witam, po rozmowie telefonicznej z Oliwier205, gałka biegów w kabinie chodzi normalnie, więc do sprawdzenia linki nad skrzynią, wyciągamy akumulator, następnie osłonę pod nim, mamy dostęp do linek.
Wypięła się dolna linka przesuwająca wybierak góra dół miedzy biegami, element z wybieraka do wymiany (kolega dostanie gratis) lub linki.

Sprawa wyjaśniona pozdrawiam
Odpowiedz
Dzieki. Dla potomnosci dobrze wiedziec co moglo byc przyczyna wink

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości