na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} OPC :-) Wyłącznik kontroli trakcji tomekmak 10 6 693 2018-Paż-25, 20:43
Ostatni post: ryba1
Żarówka Problem z Listwami Pakietu OPC Zafira C railwayman 3 539 2018-Maj-21, 09:48
Ostatni post: railwayman
  Jakie świece Zafira A Z20LET Energy24 7 1 544 2017-Lip-07, 19:53
Ostatni post: misio
Ocena wątku:
  • 41 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Skaczą obroty silnika i gaśnie. Zafira 2.0T OPC :-( Pomocy
Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post na forum i już mam do Was ogromną prośbę gdyż nie mogę sobie poradzić z moją Zosią sad Pytałem też na innych forach lecz bez rezultatu mam nadzieje że tutaj mi pomożecie:

otóş:

gdy zapalam strasznie skaczą mi obroty az wkońcu auto gaśnie. Próbowałem odpalić samochód i dodać gazu starałęm się utrzymać gaz w jednym miejscu powiedzmy 3000 obrotów nie ruszałem nogą a obroty strasznie spadały az też w końcu zgasł. Wczoraj stało mi się to znów, byłem ok 300m od mechanika więc podjechałem. Podpieli pod komputer i wywaliło 1 błąd: czujnik położenia wału czy coś w tym stylu. Mechanik wykasował go lecz auto dalej jak skakałó tak skacze ale poraz 2 juz błąd nie wyskoczył. Mówi że trzebaby było przeczyścić przepustnicę gdyż to ona powoduje te skoki i gaśnięcie samochodu. Czy ktoś z Was miał podobny problem ? Dodam jeszcze że nie za każdym razem tak się dzieje. Bywa że przez 4 dni ani razu obroty nie skaczą i auto pracuje super. Poniżej dodam filmik na którym jest pokazany obrotomierz.

http://w565.wrzuta.pl/film/1eQSEnFnJCP/2...zafira_opc

Przed wczoraj Zafcia trafiłą do mechanika lecz:

[color=rgb(68, 68, 6cool]Podpiął ją pod komputer i wyskoczyło coś z czujnikiem ciśnienia powietrza chyba czy coś takiego tylko że jest pewien mankament.

Mechanik nie miał Zafiry w swojej liście komputerowej i zaznaczył w nim

Astrę G 2.0 XEV

w Zafirach nie miał w ogóle 2.0

Możliwe że mogło mu coś wyskoczyć na tym komputerze takiego ??[/color]

[color=rgb(68, 68, 6cool]

Wczoraj ją odebrałem wymienione zostały świece oraz uszczelka pokrywy zaworów ale nic to nie dało. Auto dalej gaśnie. Pytam co dalej i usłyszałem tylko pytanie czy stać mnie na rozgrzebywanie i szukanie tego mankamentu.

ehh

pomóżcie prosze bo już nie wiem co robić...[/color]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
{A} Skaczą obroty silnika i gaśnie. Zafira 2.0T OPC :-( Pomocy - przez Leniwiec - 2013-Cze-20, 19:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości