na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka {A} Sprzęgło pravyy 1 266 2018-Paż-16, 10:10
Ostatni post: bartf
  {Info} wymiana skrzyni mul123 1 280 2018-Lip-03, 16:47
Ostatni post: Mietas
  {A} Wymiana przegubu wewnętrznego wraz z półosią Jaro 22 11 081 2016-Wrz-16, 18:38
Ostatni post: Jędrek Z
Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Sprzęgło, koło dwumasowe - wymiana, diagnoza, objawy oraz koszt naprawy
Padło i moje. Był spory kłopot, bo wybrałem się do Olsztyna i na pierwszych światłach zablokowane biegi, zaraz też opadł pedał sprzęgła. Wylał się płyn hamulcowy. Za radą miejscowych chłopaków uruchomiłem samochód na rozruszniku, wbijając wczęsniej dwójkę, i tak wróciłem do domu (45 km). Namawiali  co prawda, żeby spróbować wbić trójkę, ale jakoś nie miałem odwagi. Poszedł wysprzęglik, okazało się też, że tarcza zużyta, więc wymiana całości. Za radą Marwisna zdałem się na warsztat.  Dobrali części- tarcza i docisk LUK, wysprzęglik LPR (ciekawe, jak to będzie grało). Przy okazji też poduszka silnika, razem 1220 zł. Pedał sprzęgła pracuje leciutko, nie ma kłopotów z obrotami, więc powinno być dobrze.Przypomniałem sobie też, że parę dni przed awarią przy wciśniętym pedale słyszałem jakby delikatne, rytmiczne szorowanie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Odp: {A} Sprzęgło, koło dwumasowe - wymiana, diagnoza, objawy oraz koszt naprawy - przez Paweł_Morąg - 2012-Cze-15, 22:42

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości