na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Jaką macie temperaturę w 1.8 XER mpendzik 14 7 096 2016-Lis-01, 16:20
Ostatni post: Chlipo
  {B} temperatura 110 i brak komunikatu o poziomie płynu chłodzącego onik24 25 9 000 2015-Kwi-28, 21:31
Ostatni post: Kaliope
  {B} Jak rozpoznać kiedy rośnie temperatura rafcisz 3 1 842 2013-Gru-19, 14:53
Ostatni post: tycik
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} temperatura
Witam ponownie wszystkich. Ubytek płynu chłodzącego zlokalizowałem przy termostacie nie był on duży. Płyn wyciekał tylko w czasie jazdy. Zauważyłem również bąbelki w zbiorniczku wyrównawczym wydostające się przy odkręcaniu korka.  Dosłownie pięć i jednorazowo. Przy otwartym zbiorniczku i włączonym silniku nic więcej tam się nie działo. Wyciek sam ustał po nie długim czasie. Temperatura również wróciła do normy. Po około 5-6 km. łapie 90 stopni. Po 6-7 km. 99-100 stopni rura przy termostacie robi sie ciepła i chłodnica też. Temperatura spada do 97-98 więc z termostatem jest chyba wszystko ok? Pozostał problem ciepła w samochodzie. Z nawiewów nie leci tak ciepłe powietrze jak wcześniej a przy zatrzymaniu się np. na skrzyżowaniu robi się chłodne. Gdy ruszam ponownie po chwili znów robi się ciepłe.  Wcześniej przy ustawianiu temperatury po między HI a 20 stopni co 2-3 stopnie było czuć różnice temperatury teraz nie ma żadnej różnicy dopiero poniżej 20 stopni leci chłodniejsze powietrze. Prędkości nawiewu powoli ruszają tak jak by nie miały siły a kierunki nadmuchów nie tak jak powinny. Powietrze z kierunku na wprost czuć dopiero na piątym biegu. Na początku sezonu jesiennego poczułem zapach spalenizny z nawiewu. Parę dni temu sytuacja powtórzyła się. Czy to może być powód tych problemów z ogrzewaniem? Czy tam sie coś przepaliło? czy to może być wina klimatyzacji? Szukałem na forum czegoś podobnego ale nic nie znalazłem. Może miał ktoś podobny problem. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
temperatura - przez michal82 - 2016-Gru-16, 23:35
RE: temperatura i ogrzewanie - przez michal82 - 2017-Sty-04, 22:10

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości