na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 472 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest moĹźliwe dołoĹźenie? jacek1711 18 21 762 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 33 083 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
Widam laser SF-C20 do napendu CD i navi jest taki sam . a zmieniłęm go tak. LINK: forum.vectraklub.pl/index.php/topic/149480-wymiana-lasera-cd-w-cd70-navi/page__view__findpost__p__1840911    poradnik jest w pdf
Odpowiedz
Ja poszukiwałem spolszczenia do navi i temat załatwiłem z tym gościem wszystko śmiga jak złoto oczywiście w ojczystym języku
http://projektnavi.pl/index.php
Odpowiedz
Witajcie  dzis podlaczelm radio rozebrane w samochodzie i wiem na czym plega te mielenie to sa rolki ktore wsuwaja plyte i wyciagaja caly czas pracuja jak plyty nie ma. albo w jedna albo w druga strone i tka mieli przez okolo 4 minuty i przestaje jak wkladam plyte to pociagnie 1 raz i cicza do tej pory jak wyskoczy invalid cd . i potem to samo widze ze te rolki napedza taki silniczek ktory znajduje sie pod (taka zielona plyta nie wiem jak to sie nazywa plyta głowna jak masz radio przed soba to prawy tył 2 styki zlutowane do silniczka )  podobny do silniczka prowadnicy lasera  .Ale moje pytanie jest takie czy to mieli dlatego ze laser nie wykrywa plyty i caly czas wsuwa i wysuwa plyte czy cos z tym silniczkiem jest nie tak ... .
Odpowiedz
Jest gdzieś możliwość zmiany głosu w DVD90 NAVI ? 26 . Szukałem, ale nie znalazłem.
Odpowiedz
jest taka opcja szukaj LINK: projektnavi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=134&Itemid=79
Odpowiedz
Witam , sprowadziłem sobie Zafirę B z Niemiec. Chciałbym spolszczyć CD70 NAVI. Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam Łukasz
Odpowiedz
Odpowiedzi i pomocy w tym zakresie szukaj na http://www.projektnavi.pl - kontaktuj się z Adminem (Wołek)
Odpowiedz
Dzięki za pomocwink
Odpowiedz
Witam,
mam od 2 dni Zafirke B moje pytanko jest następujące czy w radiu DVD 90 NAVI można oglądać filmy,z góry dziękuję za info
Odpowiedz
W tym radiu - nie, natomiast na wyświetlaczu CID jest to możliwe po dodaniu specjalnego interfejsu.
Nazwa tego radia jest myląca, a chodzi o to, że to radio ma wbudowaną fabryczną nawigację, która odtwarza mapy z płyty DVD, na tym slocie nic innego nie odtworzysz, natomiast na drugim slocie możesz odtwarzać płyty CD z nagranymi plikami również w formacie MP3
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości