na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 464 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest moĹźliwe dołoĹźenie? jacek1711 18 21 749 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 33 062 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
Mietas o jaki chodzi interfejs. I jak go można wgrać. Posiadam Zafirę z radiem dvd 90 navi.
Czy orientujesz się jak można podpiąć BT
Odpowiedz
W tym temacie masz opis krok po kroku jak dołozyć moduł UWA, który zapewnia współprace z telefonem http://klubzafira.pl/forum/car-audionavi...morkowego/

Chodzi o interfejs video, który umożliwi wykorzystanie wyświetlacza CID jako monitora, np. do odtwarzania filmów z zewnętrznego źródła, jako monitora do kamery cofania czy też z tunera DVB-T obrazu TV

Tu możesz poczytać trochę na ten temat http://translate.google.com/translate?u=...ISO-8859-1
Odpowiedz
Witam, proszę o pomoc. Zablokowane radio navi cd70 podczas próby zainstalowania nowego softu. Nic nie działa i radio jest cały czas włączone.
Odpowiedz
Witojcie drodzy kierowcy Zafirek : ) . Mam pytanko  mianowicie , chodzi o Polskie Menu , Radio i jakieś mapy do tego pięknego komputera . Czy ktoś to robił ? Prosiłbym o pomoc z tym niemieckim nie umiem dojść do ładu  biggrin ( Jeśli w złym miejscu to dodałem to odeślijcie mnie )
Odpowiedz
Wystarczy, że poczytasz temat, do którego został twój post przeniesiony przez Bambra. Kilka postów wyżej Mieciu podał linka do zewnętrznej strony, gdzie znajdziesz interesujące cię informacje co do spolszczenia i map.
DuĹźo tego rĂłwnieĹź na allegro http://allegro.pl/listing/listing.php?de...fault-1106
Odpowiedz
Panowie aby nie zakładać nowego wątku zapytam tu :
Nie potrafię odnaleść w mojej NAVI CD70 takowej zakładki:
[Obrazek: 947dc54e66e9d2e8med.png]
Odpowiedz
Ja wchodzę do tego poprzez naciśnięcie settings przy aktywnej nawigacji. Mam nieco inaczej nazwane funkcje, ale to kwestia źródła spolszczenia. Moje jest sprzed 3-4 lat i jest efektem projectnavi.

wysłane z taptaka

Odpowiedz
Witam
Otóż moje radio samo z siebie bawi się na przemian bassem i sopranem coś jak DJ na imprezie  :-\
Co potrafi zepsuć dobry kawałek.
Oraz traci łączność z telefonem lub go nie łączy z automatu tylko ręcznie muszę wyszukać i za chwile znowu go nie widzi.
Spotkał się ktoś z Was już z czymś takim i jak mogę to zdiagnozować (jakiś program)
Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
Witam. Dziexaj po wymianie akumulatora przestala mi dzialac navi 70. Cd nie reaguje na wcisniecie przycisku wyjscia i aden guzik od navi niereagujecurve jest jakis bezpiecznik od navi?
Odpowiedz
(2015-Wrz-21, 18:06)tomekk link napisał(a): Witam. Dziexaj po wymianie akumulatora przestala mi dzialac navi 70. Cd nie reaguje na wcisniecie przycisku wyjscia i aden guzik od navi niereagujecurve jest jakis bezpiecznik od navi?
Podbijam. Mial ktos podobny problem po wymianie aku?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości