na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 246 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest możliwe dołożenie? jacek1711 18 20 706 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 31 950 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
U mnie jest to samo.Myślę ,że wyjazd z garażu na zimne powietrze tak skutkuje.po chwili wszystko wraca do normy
Odpowiedz
(2012-Sty-16, 22:28)krzysiul link napisał(a):Mieliście może taki objaw że w zimnej Zośce DVD90 miało problem z odczytem płyty audio (z mp3) objawiający się tak (po uruchomieniu):
- wyrzuca płytę z mp3 która była w środku
- wciąga ją spowrotem i praktycznie już w czasie wciągania pojawia się napis "invalid cd"
- przez chwilę nic się nie dzieje a potem wyrzucenie płyty, wciągnięcie i tak w kółko
Jak mu wyjmę płytę to odgłos jest taki jakby ją próbował wyrzucić i po ~1sek odgłos wciągania i komunikat "invalid cd" - ale płyty już w napędzie nie ma sad
Pomieli tak przez kilka minut i odpuszcza sobie.
Po jakimś czasie (kilka-kilkanaście minut) można włożyć płytę i jest już ok.
Mam wrażenie że temperatura ma tu dość duży wpływ bo w lato/jesień ani razu nie miałem takiej sytuacji a teraz już kilka razy.

temperatura ma znaczenie, ale jeszcze większe znaczenie mają:
1. czystość płyty (czasami wystarczy wyjąć, przetrzeć i włożyć spowrotem)
2. jakość płyty - nagrywałem na różnych płytach CD-RW i są takie, które za żadne skarby się nie chcą odtworzyć, a inne śmigają bez problemu (oczywiście wypalane na tym samym sprzęcie)
Odpowiedz
Witam
Mam pytanko czy orientuje się ktoś kiedy firma Navteq wypuści aktualizację map do cd navi 70 ?
W tej chwili dostępna jest wersja 2011/2012 a jest ona na rynku już chyba z 6 -10 miesięcy i chyba pora na nową np. 2012.
Odpowiedz
Zwykle jest koło kwietnia, w ubiegłym roku na wyjazd do Rzeczki już miałem  32
Odpowiedz
Navteq aktualizuje swoje mapy 1x na kwartał - każdą nową wersję oznacza odpowiednio: Q1, Q2, Q3 i Q4 - niestety trzeba wykupić licencję, by mieć dostęp do bezpłatnych aktualizacji
Odpowiedz
Mam w autku cd70.
Jak w opcjach radia (extras) wybieram zamiast trybu FM tryb AS po jakimś czasie radio przestawia czas o godzinę do przodu.
Jak wrócę na tryb FM zegarek wraca do normy.
Wie ktoś o co chodzi czemu się tak dzieje?
Odpowiedz
pewnie dlatego, że masz ustawioną synchronizację zegarka z RDS i jakaś stacja nadaje złą godzinę.
Odpowiedz
Witam, mam pytanie czy w CD 70 NAVI da się ustawić punkt pośredni podróży między miejscem startu a miejscem docelowym question
jak tak to jak to zrobić question Dziękuje za wszystkie podpowiedzi
Odpowiedz
z tego co pamietam jest funkcja PODRÓŻ w ktorej mozesz zapisywac poszczegolne punkty trasy - kiedys próbowałem i działało...
nie pamiętam jak to się robiło (robiłem to tylko raz) ale raczej to intuicyjnie jakoś szło więc nie powinieneś mieć kłopotów
Odpowiedz
Zauważyłem ciekawą funkcję CD70 Navi . Otóż jak inicjuje rozmowę telefoniczną z wykorzystaniem łącza  w technologii bluetooth , a w tym czasie nawiew wydajnie pracuje , to automatycznie zmniejsza intensywność dmuchania , wycisza wentylację . Fajna sprawa  17
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości