na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 246 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest możliwe dołożenie? jacek1711 18 20 706 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 31 950 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
(2012-Lut-04, 15:56)Przemcio link napisał(a): Zauważyłem ciekawą funkcję CD70 Navi . Otóż jak inicjuje rozmowę telefoniczną z wykorzystaniem łącza  w technologii bluetooth , a w tym czasie nawiew wydajnie pracuje , to automatycznie zmniejsza intensywność dmuchania , wycisza wentylację . Fajna sprawa  17

to samo jest w DVD90 smile
Odpowiedz
(2012-Lut-04, 16:04)Grisza link napisał(a): to samo jest w DVD90

Przecie to te same radyjka różniące się tylko czytnikiem nośnika danych.
Odpowiedz
Hej,
czy ktoś zna kogoś w okolicach wawy lub na trasie Kamień Pomorski-> Bydgoszcz->Warszawa, kto potrafi zmienić mi język DVD90 na polski.
Nie wiem czy mówię precyzyjnie, bo jeszcze nie znam waszej terminologii, ale chodzi mi by to całe ustrojstwo co do mnie gada i co się wyświetla na wyświetlaczu było po polsku,

Pozdrawiam
KPK 
Odpowiedz
Kolego tak naprawdę masz dwa wyjścia.
- możesz "spolszczyć" tylko menu nawigacji - w tym przypadku jest jedno ograniczenie - data oprogramowania navi nie może być z 2008 r. i młodsza i jeśli spełniasz ten warunek zarejestruj się na stronie http://www.projektnavi.pl i w odpowiednim temacie poproś Admina (Wołek) o przesłanie na Twój mail wersję testową MENU PL (nie radzę ściągać z chomików czy innych źródeł - można zrobić sobie kuku)
- możesz skontaktować się obecnym na naszym forum kolegą DJ_Tomcat, który świadczy taką usługę odpłatnie i wiem że nie ma ograniczenia wersji oprogramowania - po zabiegu wykonanym przez niego będziesz miał "spolszczone całe menu (radio, navi, BC)
Odpowiedz
Dzięki bardzo za pomoc,

pozdrawiam
Odpowiedz
nie musisz wysylac wiadomosci do wolka bo wszystko jest na jego stronie poszukaj tylko.
Odpowiedz
piotr1 - z całym szacunkiem, ale nie rozumiem Twojego postu, na stronie projektnavi.pl może się tylko dowiedzieć o co chodzi z tym z polszczeniem, może zapoznać się z instrukcją instalacji MENU NAVI PL, ale na pewno nie znajdzie tego, co jest istotą sprawy, dlatego napisałem co musi zrobić, aby otrzymać taką możliwość.
Odpowiedz
masz racje zagalopowalem sie tam jest instrukcja jak nagrac i wgrac do dvd 90 cd70 moja wina przepraszam
Odpowiedz
Posiadam Zafirę B rok 2008 nawigację cd 70 navi.

Czy w tym aucie wogóle nie nie mogę wgrać Polskiego języka menu(spalanie, średnia prędkość) i nawigacjiHuh? Czy poprostu nie mogę zrobić tego sam jak pokazane jest w instrukcji na stronie LINK: www.projektnavi.pl, a mogę np wgrać Polski język w jakimś specjalistycznym serwisie?
Odpowiedz
Konrad, musisz przeczytać uważniej ten tekst, o tym czy możesz spolszczyć navi (i tylko navi) z tego źródła decyduje data wgranego oprogramowania, jeśli masz już z 2008 to niestety podobno nie dasz rady.
Pozostałe elementy komp. pokładowego niestety nie można spolszczyć - projekt Wołka spolszczenia BC nie został dokończony.
Alternatywnym źródłem jest DJ_Tomcat, również obecny na naszym forum(ostatnio wielki nieobecny), skontaktuj się z nim i popytaj - co, jak, gdzie i za ile.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości