na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 246 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest możliwe dołożenie? jacek1711 18 20 706 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 31 950 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
Czy w czasie jazdy da się oglądać film ?
Odpowiedz
(2012-Maj-16, 19:57)Michallot link napisał(a): Czy w czasie jazdy da się oglądać film ?

Ja już próbowałem i niestety nie idzie wink .
Odpowiedz
Jeśli to pytanie miało by dotyczyć kierowcy, to bardziej nierozsądnego pytania jeszcze tu nie było, ale do rzeczy - na CID bez konwertera video nie pójdzie ani z DVD ani TV, na dodatkowym monitorze w czasie jazdy tylko z DVD, natomiast TV tylko na postoju (musi być DVB-T + antena)
Odpowiedz
Mietas, pasażerowie zwłaszcza dzieci mogą nudzić się podczas długich podróży a wtedy DVD może się przydać. 35
Odpowiedz
Michallot, moja uwaga dotyczyła Twojego nie precyzyjnego pytania, a co do ostatniej wypowiedzi to oczywiście zgadzam się, jest wiele możliwości rozwiązania tego problemu, nawet już na naszym forum są opisywane
Odpowiedz
(2012-Lut-17, 09:49)Mietas link napisał(a): data oprogramowania navi nie może być z 2008 r. i młodsza
(2012-Kwi-16, 13:05)Mietas link napisał(a): jeśli masz już z 2008 to niestety podobno nie dasz rady.
a czy istnieje możliwość wgrania starszego oprogramowania chodzi mi dokładnie o DVD90 Navi  jeżeli nie może być oprogramowanie z w 2008r. jak tak to jak to zrobić?
Odpowiedz
z tego co wiem, to nie ma takiej możliwości.
DVD90 przedliftowe różni się fizycznie od DVD90 poliftowego (chociażby "polifty" mają AUX, a w przedliftach go nie ma)
Odpowiedz
Mam problem, prawdopodobnie popsuło mi sie dvd 90 nawi, brak jakiejs łacznosci, tak wykazał komputer. Gdzie ja to  moge naprawic, ewentualnie kupic uzywane. Prosze o jakas podpowiedz
Leszek

Edit: proszę używać opcji "Sprawdź ortografię" / Mietas
Odpowiedz
przede wszystkim sprawdź czy wtyki się nie wysunęły z tyłu radia
Odpowiedz
Wtyki są OKnie wyswietla mi sie radio i navigacja telefon i komputer tzn spalanie sie wyswietla.nie dzialaja pokretła i przyciski od sterowania . bylem u elektronika  wyją całe radio i w srodku w panelu byly dwie monety euro moze zrobily jakies zwarcie. Stalo mi sie to nagle zapaliłem rano samochod i juz nie działalo. trzeb a naprawiac
[br]Dodano: [time]1339611361[/time]
Jeszce jedno po odłaczeniu  wtyk błedy sa takie same to chyba bedzie panel audio popsuty. Tylko nie wiem czy to ktos naprawia
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości