na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 464 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest moĹźliwe dołoĹźenie? jacek1711 18 21 749 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 33 062 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
naprawami od Nas z forum zajmuje się m.in. LINK: klubzafira.pl/forum/index.php?action=profile;u=137 ale dawno go nie widziałem.

Jeżeli chodzi o zakup innego egzemplarza to jest trochę tego na alledrogo:
LINK: allegro.pl/listing.php/search?string=dvd90&category=0&sg=0
Pamiętaj - radio musi być wylogowane - to raz, dwa- musisz je zalogować do swojego auta (kod z CarPass będzie potrzebny)
Odpowiedz
Jesli o logowanie to mam goscia ktory tozrobi
Odpowiedz
znajdz na VK forum Sig-mana on ci to napewno zrobi.
Odpowiedz
Sigman dawno nie był na VKP - ciężko z Nim się skontaktować ostatnio sad
Odpowiedz
Wszystkich, którzy nie mogli ostatnio skontaktować się z DJ_Tomcat'em informuje, że rozpoczął działanie jego blog i forum
http://forum.strefaopel.pl/
Odpowiedz
Witam
W cd70 zrywa mi po 2 sekundach połączenie bluetooth z telefonami nowej generacji (nokia lumia, htc mozart ) oraz w mojej Nokii E52. Z nokia E51 łaczy i trzyma polaczenie bez problemu.
Czy to jest wina softu? I potrzebna jest aktualizacja?
Prosze o pomoc

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2012-Cze-28, 23:28)ajren link napisał(a): Czy to jest wina softu? I potrzebna jest aktualizacja?
Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie 12 Jeśli zdecydujesz się to zrobić, to pochwal się efektami 32
Odpowiedz
.....no wlasnie i tu sie rodzi problem bo w ASO w Gdyni kosztuje to 150 pln + 150 pln za sciagniecie kodĂłw bo nie posiadam car pass i jakos nie usmiecha mi sie wywalic 300 pln na aktualizacje softu...zna ktos moze kogos tanszego w trojmiescie lub w okolicach?

Pozdro
Odpowiedz
(2012-Cze-29, 06:00)tycik link napisał(a): Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie 12 Jeśli zdecydujesz się to zrobić, to pochwal się efektami 32

......w Gdyni 150+150, a w Gdańsku Pan z serwisu powiedział że to nie wina aktualizacji lecz telefonu....a co za tym idzie aktualizując soft nie daje gwarancji że telefon będzie hulał na BT. Więc ja juz zgłupiałem do reszty, teraz mam kupić taki telefon który będzie się łączył w moje ZośceHuh?
Odpowiedz
ajren, na 99,9 % pan z serwisu gada głupoty, aktualizacja softu UHP4 do wersji 3.20 rozwiązuje problemy współpracy UWA z większością aktualnie użytkowanych telefonów - poczytaj w tym temacie http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,673.0.html
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości