na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie Menu Opel Zafira B wojtek656 3 1 246 2017-Lis-13, 12:59
Ostatni post: celius
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest możliwe dołożenie? jacek1711 18 20 706 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 31 950 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
Ocena wątku:
  • 114 głosów - średnia: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie
Szukam sposobu na dogranie do płyty z nawigacją przerobioną na PL fotoradarów. Ktoś / coś ?
radio cd70navi
Odpowiedz
Witam.
Poszukuje spolszczenia i map polski do CD 70 .
Zośka 2006.
Za pomoc dziękuję z góry.
Odpowiedz
witam , panowie piszę z ogromna prośbą o podpowiedzi
niedawno udało mi się zakupić nowe radio do mojej Zafiry B , Radio Cd70 navi wraz z wyświetlaczem od tego radia CID (kolorowy)
Aktualnie posiadam radio Cd30MP3 i wyświetlacz BID
Posiadam OPCOM i car pass od mojego aktualnie działającego zestawu Cd30MP3 a nie posiadam CarPass od nowego zestawu czyli od CD70
Teraz pytanie Radio Cd70 ani wyświetlacz od kompletu tego radia sa niewylogowane tylko wyjete prosto z auta dawcy.
Co zrobić od czego zacząć aby całość uruchomić prosze o sugestie i podpowiedzi, oraz w jaki sposób wylogować jakim programatorem wyświetlacz i radi
Odpowiedz
Koledzy mam Zafire B od niespełna miesiąca. Mój problem z Radiem (CD70Navi z kolorowym ekranem) polega na niedziałaniu a dokładniej na niepoprawnym działaniu pokrętła menu (to duże na samym środku). podczas przekręcania pokrętła np w prawo na wyświetlaczu menu przesuwa się prawo , lewp, prawo ,,, i td. przy przekręcaniu w lewo jest to samo.
Wszystko obsługuję z kierownicy gdzie wszystko działa bez zarzutu.
czy to jest jakiś ogólnie znany problem i czy to można jakoś naprawić??
Z chęcią się z kimś spotkam kto może mi z tym pomóc bo niestety nie jestem w tych tematach za bardzo ogarnięty.
Odpowiedz
Mi ostatnio wisi opis z RDS z Radia Zet na poziomie BAJM. Czasami coś się zaktualizuję i zmieni na chwilę. Jak robię upadate stations to cały czas widnieje BAJM.
Sygnał walnięty czy co. Przełączałem RDS On/Auto, nic nie dało Z innymi programami nie ma problemu RDS wszystyko pokazuje.
Odpowiedz
u mnie gdy zawiesił się RDS, przełączanie stacji trwało niemal minutę... pomogło odłączenie akumulatora smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości