na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Zawieszenie przednie - coś stuka z przodu na dołkach? Piolo 58 27 259 2018-Cze-18, 19:57
Ostatni post: DjHardy
  {A} Zawieszenie tylne - amortyzatory - usterki, diagnoza, naprawa, dobĂłr elementĂłw DLUGI-74 15 5 233 2017-Maj-29, 18:53
Ostatni post: Mietas
  {A} Zawieszenie tylne - bicie, stuki podczas jazdy LoKi 13 6 328 2015-Maj-01, 11:44
Ostatni post: jachu
Ocena wątku:
  • 67 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zawieszenie tylne - jakie sprężyny?
Mam plan podnieść trochę tył auta. Czy są na rynku sprężyny do ZA ktòre to umożliwiają?

dodany prefiks wink /// marsuc
Odpowiedz
Oj chyba nie ma nic takiego, kiedyś były tylko takie do utwardzenia gumy do włożenia w sprężyny to trochę pomagało ale to było wieki temu ale czy jeszcze jest ? Popytaj w jakiś sklepach może jest coś takiego jeszcze.
Odpowiedz
Jak patrzę na auto to mam wrażnie, że tył jest za nisko (poròwnując z innymi autami). Jakie sprężyny polecicie jako zamiennik?
Odpowiedz
jak założysz nowe trochę pójdzie do góry.
Odpowiedz
(2012-Kwi-11, 12:34)Jacek2308 link napisał(a): Oj chyba nie ma nic takiego, kiedyś były tylko takie do utwardzenia gumy do włoĹźenia w sprężyny to trochę pomagało ale to było wieki temu ale czy jeszcze jest ? Popytaj w jakiś sklepach moĹźe jest coś takiego jeszcze.
te gumy są dostępne po 5zł za sztukę kup po dwie na stronę i będzie dobrze
Odpowiedz
(2012-Kwi-15, 21:22)slawek link napisał(a): [quote author=Jacek2308 link=topic=1610.msg16916#msg16916 date=1334144040]Oj chyba nie ma nic takiego, kiedyś były tylko takie do utwardzenia gumy do włoĹźenia w sprężyny to trochę pomagało ale to było wieki temu ale czy jeszcze jest ? Popytaj w jakiś sklepach moĹźe jest coś takiego jeszcze.
te gumy są dostępne po 5zł za sztukę kup po dwie na stronę i będzie dobrze
[/quote]

Możesz zapodać jakiś link do tych gum.
Odpowiedz
http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-spr...19637.html
popytaj w motoryzacyjnych sklepach tez powinni mieć
Odpowiedz
marwisn, chyba chodzi o takie cosik:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=226...rule_id=42

te niekoniecznie muszą pasować, daję tylko aukcję poglądową smile . Ale sam jestem również zainteresowany bo moja również "siedzi" z tyłu.
Odpowiedz
Koledzy miałem gumy włożone w astrze z w sprężyny  i daje to efekt jak założycie to sami ocenicie czy warto
Odpowiedz
Teraz pozostaje kwestia jakie wybrać, trzeba znać wymiary wink.

Rozumie że muszę zdjąć koło, samochód dźwignąć do góry i wcisnąć te gumy w zwoje, tak?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości