na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MontaĹź siłownikĂłw maski Beniu31 7 2 160 2014-Wrz-14, 11:54
Ostatni post: Bamber
  Ułamany plastik od maski karolo2313 2 1 235 2014-Lut-26, 22:25
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[A] Elementy wygłuszające maski?
Witam, dziś zauważyłem, że 'poduszki' które znajdują się po obydwu stronach maski praktycznie się nie trzymają na swoim miejscu. Próbowałem wyszukać info w sieci jak to się nazywa, szukałem na allegro, ale też nie znalazłem nic co odpowiedziałoby na moje pytanie.

Jak nazywają się elementy zaznaczone na zdjęciu (foto znalezione w sieci, tylko zaznaczyłem o co mi chodzi):
http://img706.imageshack.us/img706/9929/obraz026ff.jpg
Odpowiedz
Możesz sprawdzić tutaj: wink

http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1647.0.html
Odpowiedz
niestety jedyne co tam się dowiem to to że jest to jakaś izolacja kosztująca około 100zł, chyba będę musiał pokręcić się po lokalnych sklepach
Odpowiedz
phantom, wydaje mi się, że będzie to któryś z tych odbojników, uszczelek

[Obrazek: 1254387937.jpg]
Odpowiedz
phantom,  w Zabrzu na ul. Sitki jest koleś co rozbiera Zafiry i inne hople, pewnie będzie miał takie cosik.

U mnie też ten odbój trzyma jak nieboszczyk książeczki wink.
Odpowiedz
marsuc, dzięki, na pewno podjadę smile
Odpowiedz
Dzień dobry,
Nr katalogowy to 116070 Odbojnik gumowy ok. 4pln
Odpowiedz
firazama, dzięki, gumy znalazł kolega w garażu, zostały mu po oplu nówki, ale info na pewno przyda się innym wink

marsuc,
(2012-Kwi-14, 21:51)marsuc link napisał(a): w Zabrzu na ul. Sitki jest koleś co rozbiera Zafiry i inne hople
Wiesz może przypadkiem czy można też tam dostać obudowę kolumny kierownicy? I czy tam jest jakiś warsztat? Żeby nie błądzić po uliczkach
Odpowiedz
Warsztat to tam jest ale służy chyba tylko i wyłącznie do rozbiórki Opli  26 . Części ma tam mnóstwo więc może coś znajdzie dla Ciebie. Targuj się bo pierwsza cena zabija.

Dokładna miejscówka tutaj:

Odpowiedz
Dzięki smile
Może jutro podjadę
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości