na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Spinka przy pedałach celius 9 446 2018-Kwi-22, 12:20
Ostatni post: celius
  {B} Listwa pod zderzak przedni-HOKEJ diabolog 3 2 852 2017-Lut-06, 12:31
Ostatni post: waldiwaldi
  [TUT ZB] - Wymiana klapki przy zamku w bagaĹźniku JaGoDkA 6 5 065 2016-Gru-29, 22:11
Ostatni post: rafi068
Ocena wątku:
  • 66 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Ognisko korozji, pod uszczelka przy progu.
(2013-Maj-31, 09:23)ljabartosz link napisał(a):Cena: 30zł, koszt wysyłki: .... 40zł
Sory za OT, (nie zdarza się czesto, ale to wazne)
Bartku, aż dziw że dajesz takim złodziejom zarobić, koleś koszt elementu przenosi na koszta wysyłki,
nie dość że mija w ten sposob prowizje od sprzedazy to jeszcze ty zwracajac element dostaniesz mniej kasy !!!
ja takie aukcje zaraz zamykam, to aukcja typu przedmiot 1 zl a wysylka 60 zl !!!

Tak jak kolega Terek napisał te lstwy przykładowo są warte 50 zł wiec wysylka nie powinna byc drozsza niz 20 u goscia u ktorego kupileś !!!
Odpowiedz
Tak wiem o tym, ale wtedy już i tak nie miałem wyjścia. Listwa jest ładna, więc nie ma co. Ale mówił że nic nie zejdzie bo już wysyłał wcześniej listwę prawą i tyle zapłacił, to już się nie chciałem kłócić... To w sumie i tak nie przepłaciłem  25
Odpowiedz
Koledzy, a da się jakoś te kołeczki metalowe wyciągnąć?
Odpowiedz
jeśli mówimy o tych mocowaniach listwy, to one są na stałe do karoserii
Odpowiedz
Czyli nie rwać?!
Odpowiedz
absolutnie
Odpowiedz
(2013-Kwi-16, 21:02)licznik link napisał(a):Takie mają być
http://sklep.dixi-car.pl/uszczelka-plyty...-6216.html

ten numer 13238913 to jest ten stary

Dla mojego vinu wychodzi
Prawa 13132240 (już nie stosować: 13238914)
Lewa 13132239 (już nie stosować: 13238913)

Sprawdziłem poliftowa z 2008 w katalogu i podają dokładnie tak samo co u mnie

Czyli wychodzi na to, Ĺźe 13132240, 13132239 to numery poliftowe
Odpowiedz
Witam!
Czy ktoś ma może namiar na sklep (oprócz ASO i DIXI-CAR), gdzie można kupić te uszczelki listwy progu,  za jakąś rozsądną cenę?
Odpowiedz
Witam. Ja już raz robiłem progi ale po dwóch latach rdza wyszła na nowo. Jestem teraz umówiony z gościem na malowanko i gość mi mówi że on by te listwy wywalił. Mówi że rdza będzie się powtarzać bez końca a ta listwa nie służy niczemu a nawet jeszcze ociera drzwi z lakieru od wewnętrznej strony (faktycznie u mnie jest wytarte). Twierdzi żeby założyć chlapacze na przód i wywalić te uszczelki. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
A oglądałeś dokładnie te uszczelki? Z reguły problem polega na tym, że w środku gumy jest zatopiona metalowa listwa, która ją usztywnia. Zdarza się, że ta listwa przebija przez gumę, i rysuje nadwozie, a potem rdza gotowa. Więc jeśli metal masz na wierzchu to trzeba wymienić tę uszczelkę lub, tak jak ja, zabezpieczyć. Tzn ja okleiłem miejsce gdzie przebija listwa taśmą izolacyjną i u  mnie jak na razie (od 2 lat) jest ok. Nic nie wychodzi bo zrobiłem tak jak trzeba i teraz pytanie jak to zabezpieczyłeś, że Ci wychodzi z powrotem?

Najpierw musisz dać inhibitor rdzy na goły metal, potem podkład akrylowy, potem baza i potem klar. Także jak masz takie 4 warstwy to sukces raczej gwarantowany.   
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości