na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Spinka przy pedałach celius 9 446 2018-Kwi-22, 12:20
Ostatni post: celius
  {B} Listwa pod zderzak przedni-HOKEJ diabolog 3 2 853 2017-Lut-06, 12:31
Ostatni post: waldiwaldi
  [TUT ZB] - Wymiana klapki przy zamku w bagaĹźniku JaGoDkA 6 5 067 2016-Gru-29, 22:11
Ostatni post: rafi068
Ocena wątku:
  • 66 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Ognisko korozji, pod uszczelka przy progu.
Jak robił mi gość 2 lata temu to zakleił izolacją i problem powrócił. Wymieniać mi się nie uśmiecha bo spory koszt nowych gum.
Odpowiedz
Kupisz używki na allegro za 100-150zł Poprawione poznać po tym że maja plastikowe listwy w środku i spokojnie można je "składać" na czas przesyłki
Odpowiedz

Nie chce zakładać nowego wątku, pytanie czy te poprawione listwy plastikowe w środku są identyczne i czy pasują zamiast tych z metalową listwą ?
Odpowiedz
Ja wymieniałem stalowe na plastikowe potwierdzam ze pasują.
Odpowiedz
Równiez od około dwóch lat posiadam listwy plastikowe i muszę powiedzieć że nic złego się z nimi nie dzieje także można śmiało brać moim zdaniem wink Tylko trzeba bardzo dobrze i dokładnie to założyć aby było wszystko dobrze.
Dzięki . To w takim razie kupuje te plastikowe
Odpowiedz
Jak sobie radzicie z rdzą które powstaje na drzwiach od tej właśnie uszczelki ?
Wystarczy taki Brunox Epoxy i na to bezbarwny lakier ? Malować chyba nie ma sensu.

[Obrazek: 20160406_104418_zps5nqeqm5g.jpg]
[Obrazek: 20160406_104438_zpsa3qcnupj.jpg]
Odpowiedz
Brunox dla mnie nic nie warty stosowałem i dalej pchało kalafiory, wyczyścić dobrze i możesz pędzelkiem albo noxan albo masą gumową z puszki zabezpieczyć
NOXAN
Odpowiedz
Oczko 
Da ktoś namiary na listwy po liftowe w rozsądnej cenie roll

Da ktoś namiary na listwy po liftowe w rozsądnej cenie roll
Drugie pytanie gdy  już będę zakładał nowe listwy taka taśma się nada?http://allegro.pl/samoprzylepna-tasma-izolacja-kauczukowa-50x3mm-15m-i6490693560.html
Odpowiedz
(2016-Kwi-06, 17:07)Bamber napisał(a): Brunox dla mnie nic nie warty stosowałem i dalej pchało kalafiory, wyczyścić dobrze i moĹźesz pędzelkiem albo noxan albo masą gumową z puszki zabezpieczyć
NOXAN

Muszę przyznać rację, Seba. Kiedyś go promowałem, ale to jednak dziadostwo. Zaprawkę którą robiłem na klapie musiałem właśnie robić od nowa. Wytrzymała rok. Teraz zastosowałem wszech-chwalony r-stop

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości