na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {A} Radio CDR 500 nie wyswietla informcji na wyswietlaczu MID Geoeye 1 1 429 2016-Wrz-01, 17:35
Ostatni post: yankiel
  {A} Nie gaśnie wyświetlacz MID QRZOL 1 1 858 2016-Maj-05, 17:37
Ostatni post: oki Darek
  {A} Niedziałające funkcje MID po ciężkim odpalaniu karolp1993 8 2 200 2015-Lis-21, 22:19
Ostatni post: respirator88
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zmiana języka na PL w MID'zie
Witam
Jakim urządzeniem i jak mogę zmienić na j.polski komunikaty wyświetlane przez komputer. 10

[size=0.7em]Prefiks /// marsuc[/size]
Odpowiedz
Z tego co ja wiem to tylko Tech, koszt ok 50 zł. smile
Odpowiedz
Nie wszystkie modele maja taką możliwość,ja płaciłem 70 zł..
Odpowiedz
ja byłem u nas u gościa co podpina samochody do kompów zapiął zochę,jak wgrał polski było po innemu a jak wybrał i wgrał turecki pokazał się polski taka anomalia powiedział,mówił mi take że poniżej 2002 roku czasami nie da rady,trwało całe 5 minut i wziął 50 zeta.
Odpowiedz
Dzięki za info, chciałem wiedzieć czy o-c lub elmem mogę to zrobić. Ale widzę ze chyba nie. Zresztą szukałem przez o-c  nie znalazłem takiej opcji ale dla pewności wolałem zapytać.
Odpowiedz
A przez O-C możesz połączyć się z MID-em, u mnie łączę się ze wszystkim oprócz MIDa..?
Odpowiedz
(2012-Kwi-16, 10:24)Harry link napisał(a): A przez O-C moĹźesz połączyć się z MID-em, u mnie łączę się ze wszystkim oprĂłcz MIDa..?

U mnie też z MID-em nie łączy
Odpowiedz
Ja w Krakowie zmieniałem 3 tyg. temu, koszt 50zł, jako ciekawostka powiem że trzeba zmienić na turecki 27
Odpowiedz
Wszystkim wielkie dzięki za info.
Wiem juş na ten temat chyba wszystko czyli gdzie,  czym, na jaki i za ile.
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych zafiro-maniaków.
Odpowiedz
macie namiar na kogos kto w Lublinie mi język zmieni na "turecki"?? wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości