na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {A} Radio CDR 500 nie wyswietla informcji na wyswietlaczu MID Geoeye 1 1 429 2016-Wrz-01, 17:35
Ostatni post: yankiel
  {A} Nie gaśnie wyświetlacz MID QRZOL 1 1 858 2016-Maj-05, 17:37
Ostatni post: oki Darek
  {A} Niedziałające funkcje MID po ciężkim odpalaniu karolp1993 8 2 199 2015-Lis-21, 22:19
Ostatni post: respirator88
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zmiana języka na PL w MID'zie
a czy udalo Ci sie polaczyc wogole innym programem ?

(2013-Paż-24, 12:20)Harry link napisał(a): Ja w swoim teĹź nie mogłem się połączyć z MIDem, taki urok O-C...
Odpowiedz
lifeguard, zmiany języka na PL przy pomocy O-C nie da się zrobić, a odnośnie gdzie w Krakowie - spróbuj w Ja-Ro http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/ja-ro.html , wg info w temacie Polecane/Niepolecane http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,6.0.html taką usługę dla członków Klubu wykonają za 30,0 zł
Odpowiedz
Różnymi programami próbowałem, tylko z oryginalnym TECH-2 zagadało i zmieniłem język..
Odpowiedz
posiadam wyświetlacz typu GID (ZA),
[Obrazek: 49_1278923745.jpg]
który porozumiewa się ze mną w języku wroga (tak jak na zdjęciu; za elektroda.pl)
Czy są znane przypadki na forum zmiany języka na polski w rocznikach 99-00' (moja zafira jest z 08/2000, silnik 1.8 już po zmianie na 125KM) i czy w ogóle próba zmiany języka w tych rocznikach ma szanse powodzenia (szczególnie liczę na odpowiedzi posiadaczy aut z tego rocznika i ich doświadczeń w temacie, ewentualnie prób nieudanych).
pozdro
Odpowiedz
fabidan obawiam sie że jedyn sensownym językiem na jaki możesz zmienic jest angielski, a jak chcesz mieć polski to musisz sobie wyświetlacz na młodszy zmienić i wtedy da redę.

W Lublinie na łęczyńskiej 58 w firmie Trans-Wag można również już zmienić język w naszych Zosieńkachbiggrin
Ja mam angielski z racji wieku, ale już w aucie ojczulka zrobiono turaska i śmigabiggrin
Odpowiedz
Witam kolegĂłw!!!
Może ktoś z forumowiczów jest wstanie podpowiedzieć gdzie w Olsztynie najsprawniej zmienię język w kompie. Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
arkadiusz.sobczak.355, temat dotyczy Zafiry A, natomiast z Twojego profilu wynika, że masz ZB z 2008r., i tu sprawa jest nieco skomplikowana, wszystko zależy od tego jaki masz wyświetlacz i czy masz fabryczną nawigację, bowiem istnieje możliwość zmiany języka (jak na razie) tylko dla zakładki Navi, a w Twoim przypadku jest też ważne z jakiego okresu masz oprogramowanie w wyświetlaczu, ostatnią wersją oprogramowania, która daje się "spolszczyć" jest wersja z X.2007 r. - niestety pozostałych zakładek (w tym BC w CID) w prosty sposób nie da się zmienić na PL
Odpowiedz
Jestem świeżo po zakupie Zafirki. Podczas przeglądu w aso przed zakupem poprosiłem o sprawdzenie czy,można z francuskiego na polski zamienić...miły pan mechanik stwierdził że oczywiście i zmienił gratis. Birthday
Odpowiedz
Gratis ?? Cuda się jednak zdarzą  17
Odpowiedz
Aso w Puławach. Pan mechanik powiedział że jemu jest wszystko jedno i żebym się decydował dopuki ma podpięty komputer.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości