na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {A} Radio CDR 500 nie wyswietla informcji na wyswietlaczu MID Geoeye 1 1 429 2016-Wrz-01, 17:35
Ostatni post: yankiel
  {A} Nie gaśnie wyświetlacz MID QRZOL 1 1 857 2016-Maj-05, 17:37
Ostatni post: oki Darek
  {A} Niedziałające funkcje MID po ciężkim odpalaniu karolp1993 8 2 199 2015-Lis-21, 22:19
Ostatni post: respirator88
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zmiana języka na PL w MID'zie
Mnie powiedział fachmann co innego.
Odpowiedz
Po FL zamienia się na turecki i niektórzy fachmani o tym nie wiedzą i stąd te problemy. Jak coś to ja mam namiar do gościa w Warszawie, który podłącza się kompem za 50 złoty. Mi zmienił język na polski i wyłączył radio czyli bez przecinania kabelka na wyświetlaczu mam datę jak się włączy nie fabryczne radio. Podobno jakoś można wejść na auto i zmylić kompa że to jest Omega albo Vectra i włączyć pełen moduł komfortu czyli zamykanie okien z pilota. U mnie nie poszło ale podobno na Zafirach sprzed FL chodzi.
Odpowiedz
Właśnie jestem po wizycie u magica. Poszło wszystko oki menu pl a domykanie z pilota zrobiłem sam
Odpowiedz
Hej może wiecie czy w Zielonej Górze ktoś to robi?
Odpowiedz
Czy w Białej Podlaskiej lub okolicach można zmienić język na polski?
Odpowiedz
(2016-Lip-17, 15:29)misio napisał(a): Czy w Białej Podlaskiej lub okolicach moĹźna zmienić język na polski?

... a jaki masz wyświetlacz ?, jeśli MID-a to zapomnij o j.polskim (tak było i jest w moim przypadku)
Odpowiedz
A ja mam MID-a po polsku smile
Odpowiedz
(2016-Lip-17, 19:07)celius napisał(a): A ja mam MID-a po polsku

Sorry, mój błąd  Huh - powinno być CID (kolorowy) 
przy MID-zie j. polski jest do ustawienia - trzeba tylko wybrać j. turecki  biggrin
Odpowiedz
Uwaga! nie we wszystkich MIDach ......
pozdrawiam
Odpowiedz
Mam zośkę opc 2.0 200 kucy z 2002 roky
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości