na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {A} Radio CDR 500 nie wyswietla informcji na wyswietlaczu MID Geoeye 1 1 430 2016-Wrz-01, 17:35
Ostatni post: yankiel
  {A} Nie gaśnie wyświetlacz MID QRZOL 1 1 858 2016-Maj-05, 17:37
Ostatni post: oki Darek
  {A} Niedziałające funkcje MID po ciężkim odpalaniu karolp1993 8 2 200 2015-Lis-21, 22:19
Ostatni post: respirator88
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zmiana języka na PL w MID'zie
MID-y chyba od 2003 roku mają możliwość przeprogramowania na polski. Kiedyś ten temat był wałkowany.
Odpowiedz
... i co ?
Jesteś strasznie oszczędny w podawaniu informacji razz

celi to nie było skierowane do Ciebie tylko do poprzednika wink smile
Odpowiedz
Witam.
Nie bardzo mi idzie szukanie wiec zapytam o roznice miedzy MIDem a CIDem. Nie moge znaleźć informacji czy menu sie różni opcjami. Czy w którymś jest więcej danych wyswietlanych czy różnica polega tylko na sposobie wyswietlania? Pytanie tyczy sie ZA OPC polifta
Odpowiedz
@dewudodo widzę że jesteś nowy smile Sorka za OT do moderacji ale pochwal się swoją Zośką w dziale smile
No i nie mów że kupiłeś taką czarną spod Grudziądza ostanio... smile bo mój znajomy się na nią czaił
Odpowiedz
(2016-Lis-12, 20:28)dewudodo napisał(a): Nie bardzo mi idzie szukanie wiec zapytam o roznice miedzy MIDem a CIDem.

... a jak Ci idzie z czytaniem ? razz razz razz
Uzupełnij z łaski swojej swój profil, bo nawet nie wiadomo jaką Zośkę masz - tutaj nie występują jasnowidze, czarodzieje, przepowiadacze przyszłości, a pogody tym bardziej  15
Odpowiedz
(2016-Lis-12, 20:28)dewudodo napisał(a): Pytanie tyczy sie ZA OPC polifta

ps. Rejestrowalem sie przez Tapatalka i podawalem model auta. Zaraz sprawdzę przez www czemu nie wyswietla.
Odpowiedz
dewudodo ja u siebie zmieniałem CiD na MID... różnica jest taka ,że w Zafirze A CID działa tylko z radiem NCDR1100 , a MID będzie działał z każdym , tylko RDS nie wyświetli Ci stacji radiowej na wyświetlaczu i daty gdy włączone będzie radio.

No i przedewszystkim różnica jest w grafice i podłączeniu elektrycznym... W CID jest dodatkowa kostka ...

(2016-Lis-13, 05:59)gRZENIU napisał(a): dewudodo ja u siebie zmieniałem CiD na MID... róşnica jest taka ,Ĺźe w Zafirze A CID działa tylko z radiem NCDR1100 , a MID będzie działał z kaĹźdym , tylko RDS nie wyświetli Ci stacji radiowej na wyświetlaczu i daty gdy włączone będzie radio.

No i przedewszystkim różnica jest w grafice i podłączeniu elektrycznym... W CID jest dodatkowa kostka ... Podobnie ze sterowaniem jest inaczej , w CID sterujesz z kierownicy lub z radia, a MID z manetki wycieraczek.

Jeżeli chodzi o menu z parametrami to jest to samo ,w CID rozbudowane za to są opcje radia ( podgląd zapamiętanych stacji)

Z tego co mi się wydaje to wszystko ...
Odpowiedz
Planuje zakup ZA OPC i potem juz nie chcialbym nic kombinowac. Myslalem ze roznice beda np w ilosci wyswietlanych danych dotyczacych usterek itp. Co do obalugi radia i sposobu jest to drugorzedna dla mnie rzecz. Czyli nie musze napinac sie na szukanie auta z CIDem bo takich nawet mniej widuje w interesujacej mnie konfiguracji.
Odpowiedz
@dewudodo w ZA OPC lepiej skoncentrować się nad silnikiem tj. jego stanem smile Ostanio byłem na oględzinach 2 aut i powiem tobie że z tym bywa różnie. Porównując oba auta wybrane zostało "mniejsze zło" które wymaga zrobienia góry silnika... No ale jak masz jakieś wątpliwości napisz PW lub zadawaj pytania w innym dziale smile
Sorka za ot...

Wracając do CID wygląda o niebo lepiej od zwykłego wyświetlacza, można go dołożyć tak jak pisał @gRZENIU wyżej.
Jesteś pierwszą osobą która chce kupić OPC i ją tak zostawić czyt. nie kombinować.
Odpowiedz
(2016-Lis-13, 05:59)gRZENIU napisał(a): dewudodo ja u siebie zmieniałem CiD na MID.

... ja osobiście takiej drogi bym nie wybrał i nie wybiorę - na CID-zie masz więcej informacji z BC w jednym miejscu (jednym ekranie), nie musisz przełączać miedzy ekranami aby odczytać wszystkie dostępne parametry.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości