na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} Trzeszczący grill of głośnika na desce rozdzielczej espionage 5 388 2018-Lis-03, 09:42
Ostatni post: dorich
  {B} Wymiana deski rozdzielczej ljabartosz 8 8 146 2015-Lut-14, 17:34
Ostatni post: subegnicram
  {B} Czyszczenie lamp przednich azizi 40 3 899 2014-Lis-25, 13:23
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Czyszczenie deski rozdzielczej
Ja również polecam te ściereczki z LIDL-a. Używam już ich z 3 lata .

Chusteczki dla dzieci też się sprawdzają. Ale już maluchowi nie podbieram bo nie ma czego  28
Odpowiedz
Ja po gruntownym wyczyszczeniu(pędzelki itp.  25 ) użyłem chusteczek moje auto kokpit matowy i dają radę.
Teraz zamówiłem środek AutoGlym Vinyl & Rubber care.Jak przetestuję zdam relację  32
Odpowiedz
Polecam firme WURTH preparat do konserwacji pielegnacji kokpitu cena na alledrogo 56 zł nie sprej. Super sie sprawdza starcza na długo ja stosuje nawet na siedzenie z ala skóry. Bardzo przyjemny zapach.
Odpowiedz
Stosuję winyl (litrowa przeźroczysta butla w cenie ok. 50zł./litr). Jedziesz tym cały kokpit i wszystkie plastiki (boczki drzwi, foteli, progów) i masz spokój...na rok a może i dłużej. Zatem należy rozważyć zakup tego specyfiku na spółkę w 2 , 3 osoby- bardzo wydajny. Intensyfikuje barwę, daje efekt satyny a nie tandetnego świecenia się jak przy plaku w połysku, no i fajnie pachnie. Nie czyścisz tego niczym, jedynie wystarcza odkurzanie. Super efekt w przypadku szorstkiej powierzchni na podszybiu, np w ZB, naprawdę polecam  35
Odpowiedz
(2013-Paż-27, 21:46)rafallogi link napisał(a): Stosuję winyl (litrowa przeĹşroczysta butla w cenie ok. 50zł./litr)

Ciekawe to podaj może markę/firmę producenta.
Odpowiedz
Do czyszczenia i odświeżenia deski rozdzielczej używam tylko PLAK "Czyste Plastiki",(butelka z płynem coś jak płyn do szyb, koloru żółtego) 500ml za ok 15 zł. Czyści, odświeża, przywraca pierwotny kolor, bez połysków i nie zostawia tłustego nalotu, plastik jest jak nowy i pięknie pachnie cytrynką. 31 31 31 używam go w firmowej Yarisie i Zafirce a ostatnio nawet ojciec w dostawczym Transicie użył,  szary plastik który przeszedł brudem zrobił się jak nowiutki. Naprawdę polecam 31 31 31
Odpowiedz
Ja po umyciu deski rozrobionym apc,lub parownicą,daje Chemical Guys Natural Shine Detailer na aplikatorze gąbkowym.
Ogólnie może się wydawać drogi,jednak nie mogę zużyć od ponad roku,a trochę aut do czyszczenia mam,także dla przeciętnego użytkownika to do końca życia starczy  17
Na plastikach zafiry B daj fajne,satynowe wykończenie,pachnie migdałami i dość długo siedzi,polecam smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości