na dół
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transmiter FM
Witam. Jaki transmiter FM polecacie? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, bo ten który dotychczas miałem to średnio się sprawował.
Zastanawiam się nad tym:

http://allegro.pl/transmiter-fm-peiying-...24073.html

Chyba że znacie jakiś inny sprytny sposób na wprowadzenie swojej muzyki do radyjka CAR300.

Pozdrawiam wink
Odpowiedz
Ja na twoi miejscu wywalił bym car 300 i zamontował  radio inne
w swojej miałem ndcr 1100 i wylądował pod siedzeniem a w jego miejsce dałem pioneer z usb i czytnik kart chyba najlepsze wyjście a te transmitery to lipa też miałem ale to moje zdanie 
Odpowiedz
Może nie lipa, ale kłopotliwe, a dobrej klasy transmiter potrafi kosztować 100 pln i więcej. Jak auto ma zabudowane radio to ujdzie, ale w zośce gdzie mamy kieszeń DIN naprawdę najlepiej podmienić radyjko. Za 200 - 300 pln kupisz fajnie grające radio dobrej marki z odczytem USB.
Odpowiedz
Transmiter to fajna sprawa zwłaszcza w niedziele pod Kościołem,można posłuchać Mszy Świętej w samochodzie.
Odpowiedz
Przypomnij się na najbliższym spocie - ja mam taki z tych tanich to zobaczysz jak gra (chociaż ostatnio trochę gorzej bo słychać jakąś wewnętrzną przetwornicę smile )
Odpowiedz
Karol wpadniesz na Zlot Ogólnopolski? Jeżeli tak za 4 pak dostaniesz ode mnie transmiter za który dałem 55 zł, na chwilę obecną nie pamiętam marki bo wożę go w zafirze. Dla mnie służył jak należy i brzmienie było naprawdę czyste. Używałem go niedługo bo jak zobaczyłem radio u dariusz.siuchta który był na zk-coś tam to od razu je kupiłem. Jeżeli Ci się spodoba to się dogadamy.
Odpowiedz
wszystkie są gó...ne wywal radio i zamontuj normalne ja to przerabiałem
Odpowiedz
Na razie radio nie wchodzi w  grę, na długi weekend będę w okolicach Kętrzyna, Srokowa, więc nie mówię nie, jak robota pójdzie szybko to wpadnę wink
Odpowiedz
zobacz wmoich postach pionek za 200 zeta nowy z allegro i głosniki graja jak lala opcjonalnie sterowanie z kiery 150 zeta
Odpowiedz
(2012-Kwi-29, 20:05)bamber link napisał(a): zobacz wmoich postach pionek za 200 zeta nowy z allegro i głosniki graja jak lala opcjonalnie sterowanie z kiery 150 zeta

Dobrze gada
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości