na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Zewnętrzna klamka drzwi nie wraca po otworzeniu drzwi phantom 6 1 725 2016-Gru-30, 22:55
Ostatni post: oki Darek
  {A} Jakie lusterko fotochrom moĹźna załoĹźyć? tapatic 6 1 765 2016-Maj-05, 17:41
Ostatni post: oki Darek
  {A} Prawa strona fotela kierowcy nie blokuje się Dzarko 1 874 2016-Lut-11, 18:51
Ostatni post: Dzarko
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zablokowana stacyjka - nie można obrócić kluczyka
Blokuje się już definitywnie? Nasmarowanie nie pomaga?
Odpowiedz
Spróbuj sam ją odblokować i dobrze nasmarować
Odpowiedz
Niestety brakuje mi czasu. Jak jest chłodniej, to da się po ponownym włożeniu kluczyka przekręcić stacyjkę. Problem zaczyna się w gorące dni.
Jak teraz ma kluczyk w stacyjce w pozycji I, to spokojnie zapalam autko. Tylko boję się go wyciągnąć, żeby ewentualnie dojechać gdzieś do warsztatu.
Odpowiedz
witam! miałem podobny problem też latem od wysokiej temperatury. to co mogę polecić to wymiana wkładki - smarowanie nie pomoże. przekręciłem kluczyk (chwytając go kombinerkami) na siłę i tak dojechałem do fachowca. wymienił cały wkład pod kluczyk i tak do dziś działa (jakieś 3-4 lata) koszt 200zl.
Odpowiedz
Witam.

Problem rozwiązany w serwisie. Znalazłem fajnego fachowca, który wymienił zapadki w stacyjce bez programowania kluczyków. Koszt: 120 zł. Nie mieszkam w Łodzi, więc zaprowadziłem samochód wieczorem w niedzielę i w poniedziałek był już naprawiony.
Spokojnie mogę polecić.
Jeśli nie będzie to kolidowało z regulaminem, to podaję stronę: http://www.klucz-serwis.pl
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości