na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel Kaliope 115 69 676 2018-Lip-13, 16:25
Ostatni post: opelmen
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 367 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
  {DVD90} spolszczenie menu nawigacji arreek 0 2 233 2015-Maj-30, 20:50
Ostatni post: arreek
Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZA} Miejsce mocowania uchwytu nawigacji/telefonu
Witam.

Po kilku nieskutecznych próbach dobrego przymocowania uchwytu zdecydowałem się zapytać forumowiczów - w którym miejscu najlepiej umieścić taki uchwyt?
Próbowałem na szybie po lewej/prawej stronie kierownicy ale zawsze po kilku minutach uchwyt odpada i zazwyczaj wpada mi pod nogi...

Także może ktoś wskazać gdzie taki uchwyt ma przymocowany (fotki mile widziane Laugh?
Dodatkowo, czym skutecznie oczyścić miejsce pod uchwyt? Może być np. spirytus?
Odpowiedz
(2012-Maj-07, 14:08)phantom link napisał(a):zawsze po kilku minutach uchwyt odpada
Wyczyść dobrze szybę - najpierw wodą z płynem do mycia naczyń, później płynem do mycia okien, przeczyść też "uchwyt", który chcesz przymocować (może być spirytusem) i powinno trzymać.
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze: jakiego typu - rodzaju chcesz mieć uchwyt. Jeśli taki na przyssawkę mocowany do szyby przedniej lub trójkątnej między słupkami to "przepis" kolegi piopio, sprawdza się doskonale, ja dodatkowo każdorazowo jeśli odpinałem uchwyt (przyssawkę) od szyby przed ponownym założeniem ślinię przyssawkę (powierzchnię styczną do szyby), mocno dociskam do szyby i zmieniam pozycję dźwigni, której zadaniem jest trzymać dociśniętą przyssawkę, jak do tej pory działa to skutecznie.
Odpowiedz
Uchwyt jest na przyssawkę i mogę zamocować go tylko na przedniej szybie, niestety między słupkami wyświetlacz telefonu jest za daleko neutral

Sprawdzę i dam znać co z tego wyszło, wcześniej miałem szybę wyczyszczoną jakąś szmatką do szyb samochodowych, więc teraz spróbuję z płynami smile

Dzięki.
Odpowiedz
Ja przyssawkę montuję na desce "nad" MID-em na specjalnej podstawce. Tak mam telefon z navi (a raczej będę miał bo zmieniłem fona i muszę dokupić inny uchwyt).

Samą Navi rzadko używam (w fonie wystarczy) montuje na szybie przedniej ale uchwyt jest dość długi. Uchwyt od navi zakładam tylko wtedy kiedy używam navi bo bez urządzenia trochę się trzęsie w hałasuje.

Odpowiedz
(2012-Maj-07, 15:06)celius link napisał(a):Ja przyssawkę montuję na desce "nad" MID-em na specjalnej podstawce.
Też właśnie nad tym myślałem, bo dostałem w komplecie z uchwytem podstawkę, ale nie wiem czy to nie uszkodzi deski przy odklejaniu?
Odpowiedz
ja mam uchwyt do telefonu z lewej strony zaraz przy słupku mniej więcej w połowie wysokości,uchwyt Nokia i nic nie odpada mi a z navi mam ok 20cm pod lusterkiem żeby dobrze sięgnąć było i też nie odpada a navi wyjątkowo ciężka bo Lark 50.6 HD. Aha a gumę cza dobrze poślinić.
Odpowiedz

(2012-Maj-07, 15:07)phantom link napisał(a):ale nie wiem czy to nie uszkodzi deski przy odklejaniu?

A czemu ma uszkodzić? Najwyżej trzeba będzie trochę poszorować aby zmyć resztki kleju razz
Odpowiedz
Nie wiem smile Lepiej się zapytać niż później coś uszkodzić razz
Odpowiedz
(2012-Maj-07, 15:49)bamber link napisał(a):Aha a gumę cza dobrze poślinić.

Masz rację. Trzyma Ci bo często odkażasz język %  27
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości