na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel Kaliope 115 69 674 2018-Lip-13, 16:25
Ostatni post: opelmen
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 366 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
  {DVD90} spolszczenie menu nawigacji arreek 0 2 233 2015-Maj-30, 20:50
Ostatni post: arreek
Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZA} Miejsce mocowania uchwytu nawigacji/telefonu
Pomazałem przyssawke wacikiem ze spirytusem i jakoś wytrzymało jazde po niemałych dziurach, zobaczymy jak dalej będzie smile
Odpowiedz
Na bocznych trójkątnych szybkach rewelacyjnie zdają egzamin uchwyty tego typu:

[Obrazek: uchwyt%20na%20telefon.jpg]

Wtedy możesz sobie ustawić telefon jak sobie zażyczysz wink.

A co do samego mocowania to jak napisali koledzy wyżej, wyczyścić, poślinić i w drogę.
Odpowiedz
Ja mam do fona taki uchwyt:
[Obrazek: lg-mobile-Accessories-SCS-320-front-large.png]

więc tylko przednia szyba mi odpowiada neutral
Odpowiedz
(2012-Maj-07, 19:47)marsuc link napisał(a):zdają egzamin uchwyty tego typu:

Jeśli chodzi o telefon, racja.
Sam zamontowałem navi, na fabrycznym uchwycie, także w tym trójkąciku, się trzyma.
Odpowiedz
Telefon mozna zamontowac na spesjalnej, dedykowanej konsolce.

Tutaj mają duzy wybór :

http://www.uchwyty-samochodowe.pl/konsol...6_117.html
Odpowiedz
przepisy kolegów się sprawdzają jednak z tymi uchwytami to jest różnie i od nawi to trzyma mi się zawsze idealnie a podobny do
(2012-Maj-07, 19:47)marsuc link napisał(a):Na bocznych trĂłjkątnych szybkach rewelacyjnie zdają egzamin uchwyty tego typu:

Wtedy możesz sobie ustawić telefon jak sobie zażyczysz .

to właśnie mam na bocznej szybce do do tel. i przyznam, że może za "n-tym" razem udało mi się go tak zamocować by się trzymał tzn. jak ustawiłem tak by się tel. opierał o deskę rozdzielczą to się jakoś trzyma więc być może też masz jakąś taką nie najlepszą przyssawkę sad
Odpowiedz
Ja jednak pozostanę przy mocowaniu na przyklejaną podstawkę. Nie dlatego że mi aż tak bardzo to miejsce pasuje, po prostu nie da się tego uchwytu odczepić biggrin

Co do uchwytów z linka od marwisn to one są chyba dedykowane pod konkretny telefon? W sumie to i tak nie dałbym więcej niż 100zł za uchwyt..
Odpowiedz
(2012-Cze-12, 12:54)phantom link napisał(a):Co do uchwytĂłw z linka od marwisn to one są chyba dedykowane pod konkretny telefon? W sumie to i tak nie dałbym więcej niĹź 100zł za uchwyt..

Na takiej konsolce można zamontować głowicę pod dowolny telefon. Ale fakt, tanie to one nie sa Niezdecydowany.
Odpowiedz
Ja mam u siebie coś w stylu takiej konsol co marwisn zaprezentował, tylko mocowana jest do daszka nad wyświetlaczem. A co do przyssawek, to też zależy w którym miejscu mocujesz, że Ci odpada. Bo jeżeli na gładką powierzchnię szyby, to dziwne. Natomiast, jeśli starasz się wcisnąć ramię jak najbardziej w róg, to tam masz naniesione te "kropeczki", na których przyssawka się nie utrzyma.
Odpowiedz
Ja podzielę się swoim patentem
[img][/img]

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości