na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czyszczenie lamp przednich azizi 40 3 976 2014-Lis-25, 13:23
Ostatni post: Bamber
  [TUT B] DemontaĹź dodatkowych foteli z bagaĹźnika klosow 5 4 868 2014-Lip-10, 21:42
Ostatni post: rafcisz
  {B} Otwieranie szyb przednich. Mundurowy 6 2 197 2014-Cze-30, 19:01
Ostatni post: maro1985
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Składane stoliki - półki na oparciach przednich foteli
Witam, czy da się jakoś przymocować stoliczki  z tyłu na  oparciach przednich foteli Zafiry b - dzięki i pozdrawiam.

Edit: dodano prefiks i poprawiono tytuł tematu / Mietas
Odpowiedz
Takie stoliki występują jako fabryczna opcja - i na pewno można je dodatkowo zamontować
Odpowiedz
powinno się dać, ale cena tych stoliczków jest zaporowa - prawie 600 zł za sztukę. To już lepiej wyszukać na allegro fotele w odpowiednim kolorze z tymi stoliczkami i wymienić całość
Odpowiedz
tak przy okazji, nigdy nie widziałem cosmo ze stoliczkami, nie było takiej opcji w cosmo?
Odpowiedz
półeczka używak: http://allegro.pl/uchwyt-plastik-na-kubk...80898.html

O taką chodzi? Widze jakieś otwory pod wkręty, może dasz radę w oparciu fotela wymacać jakieś miejsc, do których da się ją przymocować. Przyjrzyj się u kogoś, kto takimi półkami dysponuje albo niech ci chociaż podeśle zdjęcie. Ja niestety takowych nie posiadam.
Odpowiedz
Tak ta półka wygląda w mojej ZB (za siedzeniem kierowcy):

[Obrazek: 0c43a416a6707008m.jpg]  [Obrazek: 5c0a37663b09afb0m.jpg]  [Obrazek: 70b4e8d6f46d6c70m.jpg]

Półka mocowana jest na 4 śruby - 2 u góry pod zaślepkami i 2 u dołu za siatką, na pozostałych zdjęciach jest rozłożona z widokiem elementów podpierających
Odpowiedz
(2012-Maj-10, 21:18)kaliope link napisał(a): tak przy okazji, nigdy nie widziałem cosmo ze stoliczkami, nie było takiej opcji w cosmo?
Nie było,tylko Enjoy.
Tak samo Cosmo/Sport nie miały opcji składanego oparcia fotela pasażera.
Odpowiedz
(2012-Maj-11, 12:29)kubik_CDTi link napisał(a): Tak samo Cosmo/Sport nie miały opcji składanego oparcia fotela pasaĹźera.
enjoy z kubełkowymi tez nie
Odpowiedz
(2012-Maj-11, 10:35)tycik link napisał(a): półeczka uĹźywak: http://allegro.pl/uchwyt-plastik-na-kubk...80898.html

O taką chodzi? Widze jakieś otwory pod wkręty, może dasz radę w oparciu fotela wymacać jakieś miejsc, do których da się ją przymocować.
Na moje to odkręcasz stary tył i przykręcasz ten ze stolikiem. 5 minut roboty
Odpowiedz
(2012-Maj-11, 23:11)marwisn link napisał(a): Na moje to odkręcasz stary tył i przykręcasz ten ze stolikiem. 5 minut roboty
nie ma czegoś takiego jak "stary tył" - jak auto nie ma pułki, to jest tapicerka (skórzana lub tkanina).
Montaż tego to raczej po prostu dokręcenie do tego co już jest wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości