na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 815 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 619 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest moĹźliwe dołoĹźenie? jacek1711 18 21 749 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
Ocena wątku:
  • 51 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD70} Jak poprawnie nagrać CD z MP3
Próbowałem coś tam nagrać i... no i CD70 nie rozpoznaje płyty. Widzi, że to MP3, zaczyna coś tam skrobać i wywala błąd (wrong CD o ile dobrze pamiętam) oraz wypluwa płytę.

Czy są jakieś wytyczne / ograniczenia odnośnie formatu MP3 jaki może toto odtwarzać?
Jakieś ograniczenia dotyczące długości nazw folderów, ilości plików w folderach i katalogu głównym?

Na jakich nośnikach nagrywaliście? Pewnie z maksymalnie niskimi prędkościami?
Odpowiedz
nagraj najlepiej na płytę CD-RW z możliwie najniższą prędkością zapisu.
Problemem nie jest co "to to" może odtwarzać, tylko na jakim nośniku serwujesz dane wink
Odpowiedz
Ja nagrywam z najniższą prędkością, jaką można oraz na najtańszych płytach (przysłowiowych noname), jakie kupię w Tesco. Nagrywałem coś ostatnio Przemciowi i jak sprawdzilismy na zlocie - działało.
Odpowiedz
podstawa to najwolniejsza prędkość zapisu
Odpowiedz
Próbowałem już chyba na 5 rodzajach CD, w tym i verbatim (najniższa dostępna prędkość nagrywania 10x). Ani razu nie odczytał. Kombinowałem z nazwami plików i folderami/lub bez.
Odpowiedz
Potwierdzam na płytach CD-RW działa najlepiej...
Odpowiedz
W końcu się udało, znalazłem starą Esperanze CD-RW, nagrałem z prędkością 4x i działa. Pierwsze podeście było nieudane, bo w Nero domyślnie ustawione jest CD-ROM (UDF), a powinno być CD-ROM (ISO). Oczywiście pojedyncza sesja.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości