na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Ramka środkowa palibrzuch 5 499 2017-Lip-30, 18:56
Ostatni post: palibrzuch
  {B} Woda w dolnej części uszczelki drzwi tOmki 0 401 2017-Lip-18, 21:40
Ostatni post: tOmki
  {B} Plastikowe części syska 4 564 2017-Kwi-13, 16:45
Ostatni post: syska
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Środkowa część tylnej kanapy
Czy ktoś z was rozbierał może ten środkowy element kanapy - składany z "podłokietnikiem" - tylna część plastikowa strasznie u mnie trzeszczy gdy jadę po wybojach - jak autem buja i buda pracuje - od dłuższego czasu zastanawiałem się co mi tak hałasuje wewnątrz z tyłu - dziś doszedłem że musi to być to - przy delikatnym nawet naciśnięciu tego plastiku wydaje kosmiczne trzaski i piski - czy tam są jakieś zaczepy - mocowaniaHuh? bo nie chciałbym tego połamać...
może ewentualnie znacie jakiś środek na trzeszczący plastikHuh??

Edit: dodano prefiks / Mietas
Odpowiedz
Ja miałem problem z trzeszczącą obudową głośnika centralnego. Każde przyspieszanie, każdy wybój czy dziura trzeszczało strasznie. Rozebrałem wszystko na części, zatrzaski okleiłem elektryczną taśmą izolacyjną a reszte cieniutkim filcem.
Teraz jest cicho sza.
Odpowiedz
no to była pierwsza rzecz którą poprawiłem po zakupie wink
Odpowiedz
Generalnie jest z tym problem..... jest to tak zrobione że zostało raz zatrzaśnięte w fabryce i koniec.... przy rozbieraniu trzeba użyć siły i mogą pourywać się lub popękać mocowania  plastykowych kołeczków które zatrzaskują się na stelażu siedzenia. Generalnie jest to bardzo ryzykowna operacja.... fabrycznie jest to tak zatrzaśnięte że nie ma prawa trzeszczeć... można by podejrzewać że ktoś tam już u Ciebie czegoś szukał i dlatego jest już nie tak zatrzaśnięte i trzeszczy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości