na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} wymiana pompy abs bosch Zafira A 1,8 115KM darkb 7 2 098 2017-Maj-22, 11:12
Ostatni post: darkb
  {A} ABS - hamulce znosi na prawo DanJ93 1 924 2015-Paż-28, 19:43
Ostatni post: Bamber
  {A} Stukanie, bicie. Problem z lokalizacją usterki. przemmo30 8 2 300 2015-Paż-25, 13:39
Ostatni post: Kalfasov
Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Problem z ABS
Dzisiaj zapaliła się kontrolka od ABS, tak po prostu. Przypuszczam, że to któryś z czujników, podpowiedzcie jak zdiagnozować które koło? Zastanawiam się też czy czujnik ABS jest normalnie zwarty czy rozwarty i czy opcja ze zworką na wtyczce coś pokaże?
Każdy pomysł mile widziany.
Odpowiedz
na kompie piolo wyjdzie z którego kola błąd
Odpowiedz
Zwora nic nie da,to jest czujnik indukcyjny,tylko komputer..A jakie masz napięcie ładowania..
Odpowiedz
U mnie również zaświeca się ABS i tak jak mówi bamber błąd wykazuje z jakiego koła pochodzi.
Odpowiedz
spr. czy wszystkie wtyczki stykają  jak chcesz to możesz podjechać do mnie do roboty i wezmę fejsika to się sprawdzi smile
Odpowiedz
Dzięki za sugestie, macie rację trzeba się będzie podpiąć. Wtyczki z przodu już sprawdziłem, pozostał tył ale to jutro. Teraz jest tak, że raz się zapala a raz nie. Może gdzieś coś nie styka....
Dzięki wszystkim za pomoc.
Odpowiedz
Piolo, postaram się nie zapomnieć fejsa bo lapku w robocie mam wgrany prog. więc jak będziesz mógł  to dawaj moment i się sprawdzi,
Odpowiedz
Jacek, na spokojnie, jutro i tak nie dam rady bo mam dyżur w robocie. Jak coś to będę dzwonił.
Odpowiedz
ok. ok spoko fejs miejsca dużo nie zajmuje więc jak coś to nie ma problema.....jak coś to dzwoń.
Odpowiedz
Piolo, ja tak mam, piasta walnięta prawdopodobnie curve
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości