na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} M32 Skrzynia biegów manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 153 48 532 2017-Sty-14, 08:19
Ostatni post: Kaliope
  {B} skrzynia biegów w Z18XER szumi syska 3 395 2016-Lis-19, 11:46
Ostatni post: syska
  {B} skrzynia michal82 0 289 2016-Paż-15, 12:16
Ostatni post: michal82
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} AF-40 Skrzynia biegów automatyczna - obsługa, naprawa, wymiana oleju
Serio nikt nic? Żadnych pomysłów? Co sprawdzić od czego zacząć?
Odpowiedz
Z tego co rozmawiałem ze człowiekiem od skrzyń przy robieniu uszczelnienia u mnie, to wybieranie biegów odbywa się za pomocą modułu z silniczkiem elektrycznym i czasem z nim są problemy. Plus taki że jest stosunkowo łatwy do zdjęcia i sprawdzenia (bez potrzeby wyciągania skrzyni itp.). Potrafię sobie wyobrazić że coś z nim szwankuje jednak nie bardzo potrafię powiązać to z nagrzaniem skrzyni. Ewentualnie coś ze sprzęgłem?
Nie widzę u Ciebie w opisie miejscowości - w kuj-pom to całkiem rzeczowo można pogadać z gościem z http://www.automatskrzynia.pl/ (tam miałem moją w serwisie)
Odpowiedz
krzysiul, jak rozumiem, Ty masz easytronic a nie AF40.
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
(2016-Gru-27, 12:22)Kaliope napisał(a): krzysiul, jak rozumiem, Ty masz easytronic a nie AF40.

Tak - miałem Easytronic'a. Masz rację - trochę z rozpędu odpisałem smile
Odpowiedz
Także, dalej nie wiem nic... Jestem że śląska, jakiś ktoś godny polecenia? Skrzynie da się dopaść za ok 2500zl, ale gdyby to było sprzeglo może koszty były by niższe, nie znam się na automatach kompletnie...
Odpowiedz
Co do skrzyń automatycznych to śmiało mogę polecić LINK: automat-serwis.pl/. Robiłem u gościa wymianę przewodów olejowych skrzyni biegów i wymianę dynamiczna oleju zaraz po zakupie zafiry. Namiar dostałe z polecenia od kilku mechaników. Podobno dobry mechanik też jest gdzieś w Zorach ale tu tylko słyszałem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości