na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 17 821 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 839 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
  {B} Kierownica skĂłra palibrzuch 1 492 2017-Sie-01, 08:36
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Koło kierownicy, kierownica - stan techniczny, usterki, naprawa, wymiana
Witam, oglądałem dzisiaj na giełdzie Zafirę, całkiem ładna, nie picowana, na blacie 152 tkm, ale kierownica już trochę wytarta i tak samo rolki w sterowaniu kierownicy. Czy może to świadczyć o wyższym przebiegu czy to może się wytrzeć, bardziej chodzi mi o rolki? Auto w kraju 4 lata, pierwszy właściciel, ściągnięte z Francji. Pozdrawiam

[size=0.7em]Edit: dodano prefiks, zmieniono tytuł tematu / Mietas[/size]
Odpowiedz
Witam. Ja kupiłem w 2008 r. 2-letnią Zafirke i kierownica była w dobrym stanie a pokrętła przetarte. Przebieg był ok. 90 kkm (potwierdzony). Pokrętła wyglądały jakby ktoś paznokciami zmieniał wskazania na wyświetlaczu. Zatem jest możliwe większe zużycie pokręteł na kierownicy.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
jasne że mogą być wyjątki - np ktoś ma "toksyczny" pot, albo chropowate dłonie.
Najczęściej jednak zużycie rolek i kierownicy ma bezpośrednie powiązanie z przebiegiem...

(2012-Maj-27, 10:50)darek_s link napisał(a):pierwszy właściciel, ściągnięte z Francji.

więc może mieć i 300tys przebiegu wink - tego już raczej nie ustalisz
Odpowiedz
Rolki w kierownicy są mizernej jakości, na podstawie ich zużycia nie bardzo można się sugerować. A czasem jest tak jak pisze Grisza, toksyczny pot albo zamiłowanie do zabawy...
Odpowiedz
U mnie rolka przy przebiegu 140tyś miała lekkie ślady zużycia. Teraz przy prawie 180 jest praktycznie gładka. Nie bawie się dużo :razz
Odpowiedz
A idzie te rolki wymienic wystepuje to jako czesc zamienna?
Odpowiedz
moĹźna.
Jakieś 800 zł w ASO, zależnie od kolorystyki  26
Odpowiedz
O kurcze ale promocja lece od razu  1
Odpowiedz
kupujesz lewą rolkę, a prawą dostajesz gratis.
Mają też inną promocję: kupujesz prawą rolkę, a wtedy gratis dorzucają lewą wink
Odpowiedz
Tez piekna promocja ale mam jeszcze jedno pytanie czy beda pasowaly rolki od innego modelu corsy astry bo mozna by kupic kierownice na alledrogo aby tylko rolki w niej były ok i przełozyc.pzdr.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości