na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 17 819 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 839 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
  {B} Kierownica skĂłra palibrzuch 1 492 2017-Sie-01, 08:36
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Koło kierownicy, kierownica - stan techniczny, usterki, naprawa, wymiana
(2012-Maj-28, 19:29)darek_s link napisał(a):czy beda pasowaly rolki od innego modelu corsy astry bo mozna by kupic kierownice na alledrogo aby tylko rolki w niej były ok i przełozyc.pzdr.

...a po co kombinować...
http://allegro.pl/opel-astra-h-przyciski...48037.html
Odpowiedz
(2012-Maj-28, 19:39)DaReK7 link napisał(a):...a po co kombinować...
http://allegro.pl/opel-astra-h-przyciski...48037.html

to akurat jest do roku modelowego 2005. Potem są inne.
Odpowiedz
(2012-Maj-28, 20:23)Grisza link napisał(a):Potem są inne.
Inne w sensie kolorystyki? - te są "CHARCOAL METALIZOWANY" i wyglądają jak w mojej ZB.
Odpowiedz
(2012-Maj-28, 20:59)przemeks link napisał(a):[quote author=Grisza link=topic=2067.msg22974#msg22974 date=1338233019]Potem są inne.
Inne w sensie kolorystyki? - te są "CHARCOAL METALIZOWANY" i wyglądają jak w mojej ZB.
[/quote]

inne w sensie numerĂłw katalogowych. Kolorystyka charcoal metalizowany jest przed i po 2005
Odpowiedz
Ale beda pasowac czy nie? bo to jest najwazniejsze a nie numery katalogowe.pzdr.
Odpowiedz
(2012-Maj-29, 18:12)darek_s link napisał(a):to jest najwazniejsze a nie numery katalogowe

czasami tak, czasami nie wink

inny numer katalogowy oznacza inną część. To że na oko wygląda tak samo nic nie znaczy.
W tym konkretnym przypadku PRAWDOPODOBNIE będzie pasować i będzie OK, ale głowy sobie uciąć nie dam wink
Kup z zastrzeżeniem, że jak coś będzie nie działać, to oddasz.
Odpowiedz
Może po lifcie poprawili jakość tych rolek bo u mnie przebieg 112000 bawię sie mimi często i jakoś ich zuzycia  wielkiego nie widzę (mam kolor czarny fortepianowy).
Odpowiedz
poliftwe sterownie nie pasuje do starszych modeli i nie chodzi tylko o kolorystykę. Są inne i inaczej ułożone wtyki z tyłu 
Odpowiedz
Witam mam pytanie od od jakiego auta oczywiscie oprócz zafiry B bedzie pasowac do niego kierownica?Czy podejdzie od astry H od vectry C po lifcie chodzi o to czy bedzie pasowała na frez.Czy sterowanie kiery ma taka sama wtyczkę do podłączenia do CIM-a astry vectry i zafiry?Jesli ktoś wie prosze oodpowiedż.Dziekuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam.Podepnę się pod temat kierownicy.Mianowicie chodzi mi o to czy ktoś może gdzieś obszywał kierownicę skórą(gdzie,namiary na firmę,cena usługi itp...)? Moja skórzana przy przebiegu 157000 wygląda już kiepsko i tak sobie pomyślałem że może by ją na nowo obszyć,myślałem też o kupnie drugiej kierownicy np na allegro ale trzymają cenę dosyć wysoką a obszycie podobno tańsze a niekiedy lepsze od fabrycznej skóry....Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi....
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości