na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Podnosnik i plyn do uszczelniania kol w wersji z kompresorem mcxmcx 1 628 2016-Cze-17, 17:18
Ostatni post: JaGoDkA
  {B} Zapaliła się kontrolka DDS - czujnikĂłw ciśnienia w kołach. Mundurowy 18 10 731 2015-Paż-13, 12:24
Ostatni post: kuszu
  {B} Piasta tył - dyskusja, wymiana, zakup piotr1 26 8 509 2015-Paż-05, 16:23
Ostatni post: Krasnal
Ocena wątku:
  • 55 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} koło zapasowe oraz kosz koła zapasowego - dyskusja, możliwość dołożenia, itp
Czy kosze koła zapasowego do ZA i ZB są takie same ?
Jeśli różne to na czym polega różnica ?
Odpowiedz
Kiedyś na potrzeby dyskusji o wielkości zbiorników LPG montowanych w miejscu koła zapasowego sprawdzałem to w EPC i wg EPC kosz do ZA i ZB (z wyjątkiem ZB po FL) jest identyczny i ma ten sam nr katalogowy_części

- do ZA:

[Obrazek: cfdc39947099da39m.jpg]

- do ZB:

[Obrazek: 3c69f4c22daa7641m.jpg]
Odpowiedz
ZB po FL ma zestawy naprawcze ? Czy inne kosze?
Odpowiedz
karolp1993, w ZB po FL w zalezności od wersji wyposażenia może być być kosz koła zapasowego lub zintegrowany zestaw naprawczy.
Odnośnie kosza z wyżej przedstawionych rysunków wynika, że kosz do ZB po FL ma inny nr katalogowy i części, co może świadczyć że jest to inny kosz niż do ZB przed FL
Odpowiedz
Dzięki za wyjaśnienie wink
Odpowiedz
Witam
Z góry przepraszam, ale nie znalazłem w szukajce podobnego tematu.
Czy w waszych zośkach B spotkaliście się z przerdzewiałym uchwytem kosza zapasu a mianowicie chodzi mi o ten zaczep który trzeba odkręcić przez bagażnik by wydostać koło. Czy istnieje możliwość zakupienia takiego mocowania?

Odpowiedz
Jak sprzedawałem swój kosz na Alle, to był gość, który wykonywał w garażu kosze wraz ze śrubami. Teraz go nie widzę. Myślę, że nie będzie problemu, jeżeli wyjmiesz swoją śrubę i zawieziesz do jakiegoś ślusarza - powinien bez problemu dorobić taką samą.
Odpowiedz
oksmile dzięki za infowink
Odpowiedz
Chcę dokupić koło zapasowe 16 cali 205/55. Nie wiem, jaki mam współczynnik ET alusów, czy to ma znaczenie przy doborze zapasu? Jak właściwie można sprawdzić ET obręczy?
Odpowiedz
Wszystkie dane opisujące felgę powinny być nabite (na stalowych) lub wytłoczone (na aluminiowych).
Odnośnie ET - nie piszesz do jakiego auta (w profilu masz Renault), ale np. do ZB w dieslu seryjne felgi 16" mają ET 37 lub 39, w ZA 15" ET43.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości