na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Podnosnik i plyn do uszczelniania kol w wersji z kompresorem mcxmcx 1 628 2016-Cze-17, 17:18
Ostatni post: JaGoDkA
  {B} Zapaliła się kontrolka DDS - czujnikĂłw ciśnienia w kołach. Mundurowy 18 10 731 2015-Paż-13, 12:24
Ostatni post: kuszu
  {B} Piasta tył - dyskusja, wymiana, zakup piotr1 26 8 508 2015-Paż-05, 16:23
Ostatni post: Krasnal
Ocena wątku:
  • 55 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} koło zapasowe oraz kosz koła zapasowego - dyskusja, możliwość dołożenia, itp
[Obrazek: beztytuujrm.jpg]
Mam mały dylemat z mocowaniem kosza koła zapasowego.
Kupiłem używkę, później dopiero spojrzałem do EPC, że były 2 wersje do kół 15" i do 16-17".
Na rysunku wygląda że hak różni się tylko długością tej dolnej tulejki.
Ja mam dwie takie same tulejki.
Odpowiedz
Witam serdecznie
Czy w ZB powinna być plastikowa osłona pod kołem zapasowym czy tylko sam kosz ??
Pytam bo w ZA była jeszcze taka plastikowa osłona, a tutaj mam sam kosz tylko....
Pozdrawiam
Odpowiedz
Tylko sam kosz sad
Odpowiedz
Kijowo trochę, bo ostatnio jak tam zajrzałem, to koło brudne strasznie.... No ale cóż - ciekawe czy z ZA podejdzie....
Pozdrawiam
Odpowiedz
Zawiń szczelnie w worek gruby na śmieci i włóż do kosza.
Odpowiedz
Zawsze jakieś wyjście :-)
Dzięki i pozdrawiam.
Odpowiedz
Widziałem w Kauflandzie komplet pokrowców na koła (tzn. 4 szt.) za 19,99 komplet, wiem że potrzebny jest tylko jeden, ale to jakieś wyjście , podobne znalazłem w necie
http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDs4Njk2OTc...MDJm&dac=0

Ja mam coś podobnego na zapasie , przed założeniem pokrowca wyczyściłem porządnie felgę a oponę zakonserwowałem środkiem do pielęgnacji i konserwacji ( błyszczy się jak psu ....)  Grin
Odpowiedz
(2014-Gru-10, 15:10)mpendzik link napisał(a):Witam serdecznie
Czy w ZB powinna być plastikowa osłona pod kołem zapasowym czy tylko sam kosz ??
Pytam bo w ZA była jeszcze taka plastikowa osłona, a tutaj mam sam kosz tylko....
Pozdrawiam

Jest i osłona, zwykle do dostania razem z koszem (ja tak kupiłem), ale osobno też powinieneś znaleźć, używaną oczywiście.
Odpowiedz
Zdziwiłem się bo szukałem po allegro i olx i nigdzie  takiej nie ma - same kosze tylko....
Kolega który ma ZB też nie ma osłony tylko sam kosz....
Pozdrawiam
Odpowiedz
bo osłony nigdy fabrycznie nie było. Jeśli kolega coś kupił, to jest to jakieś rzemieślnictwo
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości