na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Podnosnik i plyn do uszczelniania kol w wersji z kompresorem mcxmcx 1 628 2016-Cze-17, 17:18
Ostatni post: JaGoDkA
  {B} Zapaliła się kontrolka DDS - czujnikĂłw ciśnienia w kołach. Mundurowy 18 10 732 2015-Paż-13, 12:24
Ostatni post: kuszu
  {B} Piasta tył - dyskusja, wymiana, zakup piotr1 26 8 509 2015-Paż-05, 16:23
Ostatni post: Krasnal
Ocena wątku:
  • 55 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} koło zapasowe oraz kosz koła zapasowego - dyskusja, możliwość dołożenia, itp
Ciekawe. Ja nabyłem coś takiego: http://sprzedajemy.pl/kosz-kola-zapasowe...ira,350690 Może było na niektórych rynkach tylko?
Odpowiedz
A więc sprawa się wyjaśniła. Osłona ta pochodzi z Zafiry A, choć sam kształt kosza dla ZA wydaje się być trochę inny. Być może ktoś sobie dokupił samą osłonę od ZA i wsadził do ZB gdyż w ZB nie ma czegoś takiego w katalogu. Albo po prostu ktoś sprzedaje kosz wyciągnięty z ZA a pisze kłamliwie, że ZB.  Co ciekawe, jeden numer podaje, że to dla Subaru. 

[Obrazek: c431edd5aaa1c43dm.jpg]

Tu ktoś sprzedaje włąśnie z ZA:
http://allegro.pl/mocowanie-kola-zapasow...01736.html
Odpowiedz
No to kolega mpendzik może śmiało kupować, bo pasuje. Ale ja i tak w folię zawinąłem, żeby stalówka nie rdzewiała. Czy to coś dało - obym nigdy nie musiał sprawdzać, bo dla sportu wczołgiwać się pod samochód nie będę. wink Raz przetrenowałem opuszczanie kosza i wystarczy.

PS Tak sobie teraz pomyślałem, że może cały mój kosz jest z ZA, bo kupowałem komplet... Ale miejsca mocowań się zgadzały.
Odpowiedz
(2014-Gru-11, 23:19)Kjub link napisał(a):Ale ja i tak w folię zawinąłem,
Wydaje mi się, że zły pomysł z folią - ona nie przepuszcza powietrza i w wyniku różnicy temperatur może szybciej felgę trafić wink
Odpowiedz
No to na wiosnę odwinę, sprawdzę i napiszę tu, co zobaczyłem. Teraz nie ma bata, żebym się czołgał pod samochodem. wink
Odpowiedz
Pełna zgoda z Tunio999.
Odpowiedz
Witam...
Jeżeli ktoś ma fotki mocowania kosza koła zapasowego w ZB to będę wdzięczny wink
Ogólnie chodzi opinia, że ZA i ZB mają identyczne kosze (skoro kosze te same to i mocowanie powinno być to samo). Jednak okazuje się - co najmniej u mnie - że wygląda to deko inaczej...
Odpowiedz
.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Kurczę i mam zagwozdkę chytry

U mnie są same wystające śruby a nie ma tych "dodatkowych blaszek" "kolor czerwony a obrazku" mysli Dodatkowo z tego co mi wiadomo w ZA nie było blach obok tłumika... W ZB widać tą blachę i ona jest wygięta "kolor żółty a obrazku" - osłania tłumik. U mnie ta blacha jest prosta - przykręcona do podłogi... Ktoś coś doradzi  Embarrassed

[Obrazek: 1111.jpg]
[Obrazek: aaaaaaaa2222.jpg]
Odpowiedz
(2015-Cze-17, 10:49)Jacek2308 link napisał(a): Kosze ZA czy ZB pasują  i tu i tu.

I jak się okazuje nie jest jednak wszystko takie samo ....  wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości