na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Podnosnik i plyn do uszczelniania kol w wersji z kompresorem mcxmcx 1 628 2016-Cze-17, 17:18
Ostatni post: JaGoDkA
  {B} Zapaliła się kontrolka DDS - czujnikĂłw ciśnienia w kołach. Mundurowy 18 10 726 2015-Paż-13, 12:24
Ostatni post: kuszu
  {B} Piasta tył - dyskusja, wymiana, zakup piotr1 26 8 506 2015-Paż-05, 16:23
Ostatni post: Krasnal
Ocena wątku:
  • 55 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} koło zapasowe oraz kosz koła zapasowego - dyskusja, możliwość dołożenia, itp
(2015-Lip-01, 07:50)Tunio999 link napisał(a):U mnie są same wystające śruby a nie ma tych "dodatkowych blaszek" "kolor czerwony a obrazku"

Masz na myśli to co na schemacie ma numer 3:
[Obrazek: blac.png]

Czy jakieś wzmocnienia nadwozia?

Gdy ja sprzedawałem kosz na to koło, to sprzedałem razem z tymi blaszkami nr.3. One były z blachy grubości jakieś 2mm, coś koło tego. Jeśli nie masz tego, to wygnij to w omadle na gwoździu, pomaluj podkładem, farbą jakąś itd.... Jeśli masz śruby, to przykręć do nich i pasuje. Co do blachy osłaniającej od tłumika, to jeśli tylko koło wejdzie, to bym się nie przejmował, że ma inny kształt. A jeśli nie wchodzi, to odkręć to blachę i popraw, aby koło wchodziło. Ktoś tutaj pisał, że ją dorabiał.
Odpowiedz
Odświeżam temat ;-) Panowe na Allegroszu same zardzewiałki lub ceny z kosmosu lub niekompletne. Czy ktoś ma do sprzedania lub mógłby wkleić jakiegoś linka, gdzie można w DOBRYM stanie kupić taki kosz do pełnowymiarowego koła 205x65 16`.
A tak z innej beczki ktoś sobie sam taki kosz robił?
Odpowiedz
Kosz wspawasz (chyba na olx widziałem takie), ale zaczep i tak musisz kupić.
Najlepiej jak poszukasz kompletu: kosz + zaczep.
Kosz wyczyścisz, pomalujesz hammerite'em i będzie ok.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości