na dół
Ocena wątku:
  • 73 głosów - średnia: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FAQ ZB] 4 rodzaje wyświetlaczy i 3 rodzaje paneli klimatyzacji
Czy BID może pokazywać info o awariach, niskich poziomach płynów itd?
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
Tak. Uruchomiłem u siebie.
Odpowiedz
To ja mam pytanie czy ktoś ma na GIDe navi ? Bo z opisu Pawła wynika, że nawigacja może na nim działać 
(2012-Sty-10, 20:30)kaliope link napisał(a): Jest to podstawowy wyświetlacz do radia cd70, wyświetla się tylko strzałka od Navi, nie ma mapki.
Czyli wystarczy zmienić radio na cd70 jak ta strzałka wygląda czy to daje z tym jakoś jeździć ? Czy nie ma co sobie głowy zawracać ? Bo ja mam z tego co widzę tego GID w tej najbardziej rozbudowanej wersji.
w życiu jak to w życiu nie jest łatwo

[Obrazek: 1999809426_1.gif]
Odpowiedz
Jacku, GID, który występuje z Navi, ma zawsze taką ramkę u góry z poszczególnymi zakładkami od navi, radia itd, czego nie mają zwykłe GIDy dwu czy trzyliniowe.  Nie wiem czy ta ramka sama się pojawia po podłączeniu CD70 NAVI, czy to jeszcze inna wersja GIDa.

[Obrazek: df15d376cdeb559dm.jpg]
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
Nie wiem jak z zakładką Audio (radio), ale pozostałe (telefon, navi, BC) aby się pojawiły muszą być zaprogramowane - aktywowane
[Obrazek: icon3.png] [Obrazek: ab84958.gif]

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Odpowiedz
Jako zielony na tym forum , chciałbym sie zapytać czy ktoś nie wie  dlaczego mój wyświetlacz (bid) mryga ... Zadziało się to po naprawie alternatora i zasadniczo mryga jak zapalam i skręcam kołami, jak jadę dalej (> 50 km) to jakby się nagrzewał i zaczyna świecić poprawnie... Mam nagranie  ale nie wiem jak wrzucić na forum
Odpowiedz
(2013-Wrz-17, 20:29)Jacek2308 link napisał(a): Czyli wystarczy zmienić radio na cd70 jak ta strzałka wygląda czy to daje z tym jakoś jeździć ? Czy nie ma co sobie głowy zawracać ? Bo ja mam z tego co widzę tego GID w tej najbardziej rozbudowanej wersji.

IMHO ta navi z GIDem to porażka, są filmiki na YT - można pooglądać. Każdy GID obsłuży radio navi70, kwestia odpowiedniego aktywowania i dobrania indeksów.
Odpowiedz
GID staje się zakładkowym w momencie aktywowania telefonu lub navi. Zakładka radia sama się wtedy pojawia.
--
Pozdrawiam
Paweł

>> Naprawiam fejsy  uszkodzone programowo jak i sprzętowo <<
Odpowiedz
(2013-Wrz-18, 06:55)polin link napisał(a): IMHO ta navi z GIDem to porażka, są filmiki na YT - można pooglądać. Każdy GID obsłuży radio navi70, kwestia odpowiedniego aktywowania i dobrania indeksów.
Coś szukałem ale są tylko jak wchodzić do menu itd. o jeździe z nawigacją jakoś nie bardzo mogę znaleźć jak to wygląda. Jak możesz to podrzuć jakiegoś linka.
w życiu jak to w życiu nie jest łatwo

[Obrazek: 1999809426_1.gif]
Odpowiedz
zobacz sobie siódmy filmik z tej strony:
https://www.google.pl/search?q=google&rl...id&tbm=vid

a tu ustawianie celu:
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości