na dół
Ocena wątku:
  • 73 głosów - średnia: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FAQ ZB] 4 rodzaje wyświetlaczy i 3 rodzaje paneli klimatyzacji
polin, dzięki i uuups to wygląda sad więc porażka już nie myślę o podmiance samego radia na cd70.
w życiu jak to w życiu nie jest łatwo

[Obrazek: 1999809426_1.gif]
Odpowiedz
Witam maniaków ZB
Jestem tu pierwszy raz, ponieważ zostałem nie dawno szczęśliwym posiadaczem zafirki
Koledzy chciałbym wymienić wyświetlacz Tid na cos lepszego
Czy ktoś może mi doradzić czy jest to możliwe?
Najlepiej w Krakowie lub okolicach tzn czy ktoś sie tym zajmuje i może mi to fachowo zrobić
Bardzo dziękuję za cenne informacje
Odpowiedz
Posiadam wyświetlacz BID i temperatura dochodzi na nim również 70 stopni ale jest zimny więc o co chodzi z tym parametrem LCD TEMP?
Odpowiedz
(2013-Wrz-17, 18:31)robet link napisał(a): Tak. Uruchomiłem u siebie.

Czy mógłbyś opisać jak wyglądało to uruchomienie u Ciebie? U mnie pokazuje tylko właśnie te 4 wartości, a po naciśnięciu "BC" wyskakuje komunikat "NO FUNCTION" . Czy można jakoś uruchomić BC ? jeżeli tak to jak to wygląda i ewentualnie jaki jest koszt ?
Odpowiedz
Pierwszy raz widzę 1.8 z TIDem. Myślałem, że tylko ubogie 1.6 takowy miały.

http://allegro.pl/opel-zafira-1-8i-orygi...29661.html
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
Można prosić o reupload zdjęć? Bo chyba zniknęły z imageshack.
Odpowiedz
przeróbka czy oryginał?

Załączone pliki
.jpg   zb navi.jpg (Rozmiar: 45.98 KB / Pobrań: 148)
Odpowiedz
Witam,
Mam wyświetlacz GID z aktywowanym zestawem głośnomówiącym pod nokie 6230. W jaki sposób można dezaktywować ten zestaw i czy wtedy zniknie mi ta zakładka? Wole mieć jednocześnie wyświetlana stacje radiową i spalanie auta.
Pozdrawiam i z góry dziekuje?
Odpowiedz
(2012-Lut-05, 15:34)kaliope link napisał(a): IMO możesz sobie robić dowolne konfiguracje sprzętowe. Już chyba parę osób dołożyło sobie CIDa do cd30, choć nie jestem pewny czy wymienili sprzęt na cd70. Warunek każdy sprzęt który gdzieś zakupisz musi być wcześniej wylogowany i od nowa zalogowany. Można czasami kupić na alle sprzęty w dobrej cenie bo są wzięte z np rozbitków bez wylogowania. Potem taki sprzęt musi wylogować ktoś kto sie na tym dobrze zna i zapłacisz w gruncie rzeczy więcej.   

Witam wszystkich.
Proszę o więcej informacji na temat możliwości skonfigurowania. Czy jeśli chcę wymienić sam wyświetlacz z TID na BID lub GID to muszę grzebać w komputerze, ewentualnie czym mam to zrobić? Mam cd30 u siebie i nieszczęsnego TID'a i chciałbym go zamienić na coś co pokaże temperatury płynu czy średnie spalanie. Czy wyświetlacz też musi być wylogowany by móc go założyć?
Pozdrawiam
Odpowiedz
wyświetlacz, który chcesz założyć, jakiekolwiek to będzie, musi być wylogowany ze starego auta dawcy. 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości