na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 113 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 327 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 652 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 67 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30,70,90} Wymiana radia na stację multimedialną
(2012-Sie-03, 01:54)marwisn link napisał(a): - Marna rozdzielczość ekranu 480 x 800. Identyczna była w tym moim wynalazku i była to nędza.
Niestety, we wszystkich stacjach "no name" jest taka rozdzielczość.

(2012-Sie-03, 01:54)marwisn link napisał(a): brak przyciskĂłw BC / SETTINGS - wyklucza to obsługę komputera i trybu serwisowego (chyba, Ĺźe jest to   jakoś rozwiązane, ale z opisu nie wynika)
I niestety, nie spotkałem się jeszcze ze stacją "no name", która by miała obsługę BC. Aczkolwiek jak wszedłem na zagraniczną stronę tego radyjka, które mi się spodobało znalazłem fotkę, z której by wynikało, że jest takowa obsługa, mimo że polski sprzedawca twierdzi o braku dostępu do BC z poziomu stacji.
http://www.4tuning.ro/images/navigatie-w...-0-0-0.jpg

Odpowiedz
[Obrazek: Opel_Zafira_InteriorCloseUp_768x432_za12_i09_025.jpg]w najnowszych Zafciach wrzucają też takie cuś. Jak to się zowie? wie ktoś może?
Odpowiedz
to jest Touch&Connect
Odpowiedz
Ale cena tego "cudu" zwala z nĂłg - ponad 800 Euro
Odpowiedz
(2012-Sie-10, 17:01)Mietas link napisał(a): ponad 800 Euro
4

Trzeba czekać na pierwsze sztuki na alledrogo wink
Odpowiedz
Przeglądając niektóre filmiki na YT (np ten ) stwierdzam, że to żadna rewelacja jak za taką cenę. Jedyne "wodotryski" jakie ma, to BT, GPS i dotykowy ekran. Nie ma USB, DVD, nie wspominając już o internecie czy TV.
Moje pierwsze wraĹźenie: seryjne CD 70 NAVI wzbogacone o dotykowy ekran.
No chyba, że coś przeoczyłem.
Odpowiedz
z tego co wyczytałem>>
Sorki tłumacz google:
System nawigacji Touch & CONNECT Europa GPS
Wyposażenie: 5 "ekran dotykowy i przyciskami sterującymi na kierownicy do wygodnego intuicyjny nawigacji dynamicznej z 2-D i 3-DKartendarstellung z lotu ptaka, nawigacja przez 28 krajów europejskich i dróg głównych kolejne 6 krajów na karcie SD przechowywane, odtwarzacz CD z odtwarzania MP3/WMA, Wejście AUX oraz port USB dla zewnętrznych źródeł dźwięku, takich jak pamięci flash USB i odtwarzacz MP3, pełną możliwość przeglądania z wyświetlaniem listy odtwarzania itp., dla głośnomówiących telefonów komórkowych za pośrednictwem interfejsu Bluetooth ™ z głośnomówiącym profili ze automatycznej aktualizacji książki telefonicznej i odtwarzania mobilnej przechowywane telefonie plików dźwiękowych, podwójny tuner, 2 x 6 ustawień, 4 x 20 watt, 7 głośników.
Działanie systemu nawigacyjnego odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Jako specjalny profil trasy można określić najbardziej ekonomiczne trasy która jest określana przez statystycznie uzyskane połączeniu z najszybszych i najkrótszą trasą. Inną cechą jest szczególnie przydatna dla osób dojeżdżających do pracy, na przykład, poznać ich trasę i dlatego nie wychodzi z aktywnym systemem nawigacji jest automatyczne wyświetlanie i ogłoszenie TMC komunikaty o awarii w pobliżu lub na przewidywanym szlaku, tak zatłoczonego można uniknąć.
Odpowiedz
Czyli jako tako jest USB i czytnik SD. Pewnie gdzieś na przewodzie.
[br]Dodano: [time]1344672686[/time]
Z drugiej strony, co mi po USB jeśli sprzęt nie obsługuje formatów video.
Stacje typu Alpine, Blaupunkt, Clarion czy Pionieer też są tylko z audio, gps i BT i połowe mniej kosztują.
Odpowiedz
Na forum brytyjskim ludzie rozkminiają montaż tabletu w samochodzie zamiast drogiej stacji mulitmedialnej gdyż fajny tablecik można już kupić do 500zł, a w Stanach pojawiają się już firmy, które coś takiego robią. U nas brak bluetootha, ale jak wiemy można dorobić wejście AUX do np cd30 i tak już sobie zrobił kolega w UK.

I tak mamy chyba wszystko co potrzebujemy w aucie, począwszy od muzyki i zestaw głośnomówiący przez film aż do nawigacji.   

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lmbh7eAYL8k[/youtube]
Odpowiedz
Na alle z tabletami nie ma problemów jest taki wybór w niższym pułapie cenowym że szoook.

http://allegro.pl/tablety-urzadzenia-121202?a_text_f%5B16331%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B16331%5D%5B1%5D=&a_text_f%5B16330%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B16330%5D%5B1%5D=&a_text_f%5B16329%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B16329%5D%5B1%5D=&buy=4&distance=1&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&offer_type=1&city=&order=p&postcode=&price_from=&price_to=&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości