na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} [TUT ZB] wymiana baterii w kluczyku typu scyzoryk Kaliope 3 1 727 2018-Lis-08, 14:06
Ostatni post: Mr_Moko
  [TUT] Bixenon - Afl dołożenie. Misiek38 4 2 353 2018-Paż-21, 12:02
Ostatni post: kysiu241
  [TUT ZB] Wymiana żarników ksenonowych Grisza 17 7 367 2018-Wrz-07, 05:18
Ostatni post: michal82
Ocena wątku:
  • 99 głosów - średnia: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} [TUT ZB] Naprawa przewodów w drzwiach
Wymień tylko te 2.
Odpowiedz
Przewody wymienione - wszystko ok. Przy okazji sprawdziłem drugą wiązkę - a tam oryginalny zestaw naprawczy GM.
Widać że Niemiec też miał problem - mam nawet na to fakturę, tylko nie wiedziałem o które drzwi i jaką wiązkę wcześniej chodziło.

Ta oryginalna wiązka musiała być wymieniona ok 5-6 lat temu, ale nie ma na niej żadnego zużycia, chociaż gdzieś ktoś się skarżył na jakość tego zestawu naprawczego od GM.
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Może ktoś wie jak rozpiąć złącze elektryczne w przednich drzwiach kierowcy?
Znalazłem w necie to złącze, ale na nim mam jeszcze jakąś plastikową obejmę zabezpieczającą
i nie wiem jak się do tego zabrać.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Lekko podważ i odciąg plastik ten po prawej ze zdjęcia, jednocześnie wtyczkę odciągaj delikatnie. Nic trudnego
Odpowiedz
Witam, czy zestawy naprawcze rozwiązują problem pękających przewodów ? Czy nadal jest tak samo i przewody również pękają Huh?
Odpowiedz
Moim zdaniem tak, szczególnie te moje smile. Jak chcesz mogę Ci dać gwarancję bezterminową smile
Odpowiedz
(2018-Sty-09, 06:25)tEREk napisał(a): Moim zdaniem tak, szczególnie te moje smile. Jak chcesz mogę Ci dać gwarancję bezterminową smile

@tEREk masz gdzieś jakąś ofertę na portalu ?

Na alle... znalazłem coś takiego :

http://allegro.pl/opel-zafira-b-zestaw-n...88942.html

zestaw posiada szybko złączki oraz przewody o dł. ok. 35 cm co pozwala na łączenie ich w progu.
Odpowiedz
To nie moje, moje są 100% nowe i masz w dziale giełda na forum. Zagadaj na PW albo zadzwoń to dam Ci dobrą cenę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości