na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 072 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 138 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 455 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Niefabryczne radio, a data na wyświetlaczu.
Aby zachować datę na wyświetlaczu przy włączonym nie fabrycznym radioodtwarzaczu należy przeciąć czerwono-biały kabelek jak na fotce poniżej.

[Obrazek: s73f3587.th.jpg]

Istnieje możliwość, że na tym samym kablu jest zasilanie od wzmacniacza antenowego, dlatego kabel ten należy przecinać przy wyświetlaczu.
Ja mam przecięty przy kostce w Astrze G i Zafirze A i wszystko jest OK.
Modyfikacji dokonujesz na własną odpowiedzialność.
Odpowiedz
Potwierdzam.. Ciąć przy modzie bo padnie wzmak anteny.
Odpowiedz
ja o maly włos nie wywalilem radia bo po przecięciu strasznie pogorszyl sie odbior radia,dopiero jak wymienialem filtr kabinowy zobaczylem ze ten kabelek idzie razem z kablem antenowym... 32 ale dobrze wiedziec ze mozna go ciachnac przy wyswietlaczu...
Odpowiedz
Znam Osobe która przez komputer umie ustawić aby data była ,bo sam mi to zrobił więc nie trzeba tam nic ciąć !!
Jak się dowiem co trzeba zrobić to zaraz się pochwale !!! smile
Odpowiedz
Przez Tech 2 to też słyszałem że można ale w O-C nie widziałem takiej funkcji..
Odpowiedz
(2012-Mar-02, 07:38)Harry link napisał(a):Przez Tech 2 to teĹź słyszałem Ĺźe moĹźna

Harry dokładnie chodziło mi o Tech 2 przez nic innego nie zrobisz , zapomnialem dopisać lol
Odpowiedz
Taniej wyjdzie ciąć  32.
Odpowiedz
Dokładniej.
[Obrazek: podanczanieradia.th.jpg]
Odpowiedz
Powiedzcie jak sie dobrać do tej wiązki od wyświetlacza? Trzeba wyjąć wyświetlacz? Bo nie mogę namierzyć tej kostki?
Odpowiedz
Jeśli masz małe zgrabne rączki to może uda Ci się dojść do złącza wyświetlacza przez otwór radia, oczywiści po jego wcześniejszym wyjęciu. Jeśli nie to czeka Cię demontaż całej deski rozdzielczej
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości