na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Zgrzypiąca tylna klapa Martinezku 3 355 2017-Gru-20, 20:39
Ostatni post: Martinezku
  {B} [TUT ZB] Zafira - Zabezpieczenie klapy bagaĹźnika przed rdzą Kaliope 10 9 636 2017-Lip-13, 07:03
Ostatni post: Kaliope
  {B} Klapa bakaĹźnika - skąd cieknie ? celius 9 1 094 2017-Maj-09, 18:26
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Klapa bagaĹźnika - przecieka
Witam,szukałem podobnego tematu na forum i nie znalazłem, jeżeli gdzieś jest to przepraszam.
Mianowicie podczas intensywnych opadów deszczu woda kapie z klapy na roletę bagażnika.
Trochę szukałem skąd może przeciekać, odpada uszczelka. Wydaje mi się, że to spod "spojlerka" światła stop, ale pewności nie mam, a nie wiem jak zdemontować to coś.....
proszę o pomoc....... 21
Odpowiedz
Ja tak kiedyś miałem, nic nie robiłem i przeszło, ale przyczyną jest to samo co w AH czyli uszczelka przy 3cim STOPie. Trzeba rozgrzebać te plastiki od środka klapy, zdemontować lampkę i uszczelnić silikonem/poprawić uszczelkę wink
Odpowiedz
Darek_sss, trafiłeś w sedno wink
(2012-Sie-13, 17:37)Darek_sss link napisał(a): światła stop
Trzeba zdemontować i uszczelnić
pozdr
Odpowiedz
Czyli trzeba od środka klapy dobrać się do tego światła.....?? są tam jakieś śruby czy zatrzaski?
Odpowiedz
ta, musisz zdjąć poszycie. jak to zrobić masz napisane tu>>>> LINK: klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1355.0.html
Odpowiedz
poszycie klapy już kiedyś demontowałem tak że bez problemu. Chodzi tylko o to światło stopu....
Ale jakoś dam radę. Dzięki serdeczne za pomoc,pozdrawiam. piwo

Odpowiedz
Z tego co pamiętam stop jest na wcisk i chyba nie trzeba demontować plastików od środka. Też przerabiałem przeciekanie tylnej klapy i faktycznie był to stop.
Odpowiedz
(2012-Sie-13, 20:44)aszifo link napisał(a): Z tego co pamiętam stop jest na wcisk i chyba nie trzeba demontować plastikĂłw od środka

aszifo ma racje lampa stop jest wciskana i trzyma się na rozprężnych blaszkach ja swoją posmarowałem po oryginalnej uszczelce uszczelnieniem do szyberdachów plus tego to ze nie skleja na stałe a zawsze zostaje elastyczne u mnie pomogło w 100%
Odpowiedz
Dzięki koledzy za porady,jak tylko pogoda się poprawi to pozaglądam w to światło. pozdro.
piwo
Odpowiedz
(2012-Sie-14, 16:44)roboo1 link napisał(a): ja swoją posmarowałem po oryginalnej uszczelce uszczelnieniem do szyberdachĂłw plus tego to ze nie skleja na stałe a zawsze zostaje elastyczne u mnie pomogło w 100%

a co to za specyfik?, daj jakiś link
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości