na dół
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznaczenie aut klubowych na przedniej szybie
Ludzie różne rzeczy kleją na szybie. Jeśli logo będzie w kółku i w ustalonym narożniku szyby wniosek będzie oczywisty.

Zafira* + logo w kółku w narożniku = klubowicz 

Widzisz zochę - zerkasz w róg szyby - weryfikujesz - machasz / mrugasz  6

* (z małymi wyjątkami  31 )
Odpowiedz
za chwile obkleicie tak zośki, że choinka się będzie mogła schować  25 co za dużo to nie zdrowo takie jest moje zdanie
[move]Kto chce ten zawsze dotrze na spota[/move]
Odpowiedz
U mnie naklejka jet też nad przednią lewą lampą, ale ja dla odmiany umieściłem z przodu małą.
http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,2552.0.html
przymierzałem na szybie, ale tu mi jakoś bardziej pasowaławink
Odpowiedz
a może by tak  odblaskową sredniej wielkości koło tablicy rej na zderzaku od wewnetrznej strony jezdni. z przeciwka zawsze widac bo na szybach to dopiero z bliska w ostatnim momencie

Odpowiedz
mysle  ze znaczek na grilla bedzie lepszym rozwiazaniem niz naklejka o ile realizaja takowego dojdzie do skutku wink
Odpowiedz
(2012-Sie-17, 10:26)marwisn link napisał(a): Ludzie różne rzeczy kleją na szybie. Jeśli logo będzie w kółku i w ustalonym narożniku szyby wniosek będzie oczywisty.

Zafira* + logo w kółku w narożniku = klubowicz

Widzisz zochę - zerkasz w róg szyby - weryfikujesz - machasz / mrugasz  6

Podpisuję się pod tą wersją znakowania
Odpowiedz
Ja u siebie przez jakiś czas jeździłem z dwiema naklejkami odblaskowymi, jedna na tylnej klapie a druga na zderzaku z przodu z lewej strony pod reflektorem . Z przodu była super widoczna ale ktoś mi kilka literek oderwał i musiałem resztę zlikwidować. Polecam żółte odblaskowe naprawdę dobrze widoczne, choć kolor nie każdemu się musi podobać lub pasować do bryki.
Odpowiedz
Pomysł fajny, ale zastanawiam się nad legalnością takiego czegoś. Ja póki co optowałbym za obecną odblaskową w lewym, górnym rogu przedniej szyby lub na zderzaku wink

Z propozycji Szefowej lepsza byłaby z jasnym tłem, byłoby ono bardziej widoczne z oddali aniżeli jasny napis na ciemnym wink
Odpowiedz
A ja dziś widziałem jednego z klubowiczy grupy VAG, a dokładnie jego Audi. W prawym górnym rogu szyby miał chyba z 5, zwykłych, kolorowych naklejek ze zlotów. Może coś takiego?
Odpowiedz
(2012-Sie-17, 09:02)irecki link napisał(a):Pomysł okrągłej naklejki na przednią szybę bardzo mi się podoba, zwłaszcza, że naklejka umieszczona w lewym górnym rogu nikomu nie przeszkadza i nie ogranicza widoczności, a rozpoznawalność klubowego auta napewno by wzrosła.  17 

Witam, popieram, choć mam z przodu i tyłu  http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,959.0.html, pozdrawiam
Dla Klubowiczów naprawa gratis : http://www.SkrzynieNaprawaCzesci.pl

I OZ FKZP 3-6.05.2012 "Leśne Wrota" Olsztyn:
I miejsce Najładniejsza Zafira B.

II OZ FKZP 2-5.05.2013 "Hotel Litwiński" Tęgoborze:
II miejsce Najładniejsza Zafira B,
II miejsce Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym,
I miejsce w tenisie ziemny.

III OZ FKZP 19-22.06.2014 "Hotel Witing" Mikorzyn: 
II miejsce Najładniejsza Zafira B, 
II miejsce  Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym.