na dół
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Interfejs RacibĂłrz-okolice
Witam, potrzebowałbym kogoś kto ma komputer żeby podłączyć do zośki bo świeci mi ikona klimy a nie wiem co to za błąd, nie miałby ktoś w Raciborzu bądź pobliżu kompa i czas żeby luknąć co jest nie tak ?

[color=rgb(128, 0, 12cool]EDIT// Zmieniono tekst na zgodny z regulaminem.Woytas[/color]
Odpowiedz
(2012-Sie-23, 22:00)tooomuss link napisał(a): Witam, potrzebowałbym kogoś kto ma komputer Ĺźeby podłączyć do zośki bo świeci mi ikona klimy a nie wiem co to za błąd, nie miałby ktoś w Raciborzu bądĹş pobliĹźu kompa i czas Ĺźeby luknąć co jest nie tak ?

coś mi się wydaje, że nie ma czegoś takiego jak "ikona klimy"...

Próbowałeś odczytać kody błędów metodą "gaz+hamulec" ?
Odpowiedz
instrukcji pisze że jest to "Elektronicznie sterowane chłodzenie silnika"

Nie próbowałem tej metody a na czym ona polega, mógłbyś mi wyjaśnić albo odesłać do jakiegoś linka ?

Oczywiście płyn chłodniczy jest w normie, niedawno została nabita klimatyzacja gdyż była pusta.
Odpowiedz
Przy 2.0 DTI metoda gaz + hamulec nie działa!
Odpowiedz
(2012-Sie-24, 06:47)tooomuss link napisał(a): instrukcji pisze Ĺźe jest to "Elektronicznie sterowane chłodzenie silnika"
[...]
Oczywiście płyn chłodniczy jest w normie, niedawno została nabita klimatyzacja gdyż była pusta.

klima nie ma nic wspólnego z chłodzeniem silnika, więc w tym kierunku nie masz co iść.

(2012-Sie-24, 07:54)Kudlaty link napisał(a): Przy 2.0 DTI metoda gaz + hamulec nie działa!
dlatego pytałem czy próbował wink
Odpowiedz
No ok, ale tak czy siak muszę się dowiedzieć czemu to świeci, więc byłbym wdzięczny jakby ktoś miał fejsa w okolicach Raciborza żeby podłączyć i zobaczyć jakie błędy są smile )

EDIT// Zmieniono tekst na zgodny z regulaminem.Woytas
Odpowiedz
Cytat:klima nie ma nic wspólnego z chłodzeniem silnika, więc w tym kierunku nie masz co iść.
klima sama w sobie nie, ale wentylator na klimie wspomaga wiatrak chłodnicy -powyżej 90 st. temperatury silnika. Brak wentylatora klimy powoduje wyskoczenie kontrolki http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...I8zj8I4Yxt
Odpowiedz
jestem w posiadaniu interfejsu. jesli nadal Cie interesuje. okolice strzelec opolskich.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości