na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wymiana poduszek ramy zawieszenia - porady slawek 11 10 715 2018-Sie-23, 22:43
Ostatni post: ekmir
  {A} Zawieszenie tylne - amortyzatory - usterki, diagnoza, naprawa, dobĂłr elementĂłw DLUGI-74 15 5 216 2017-Maj-29, 18:53
Ostatni post: Mietas
  {A} wymiana pompy abs bosch Zafira A 1,8 115KM darkb 7 2 059 2017-Maj-22, 11:12
Ostatni post: darkb
Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Układ hamulcowy - usterki, diagnoza, wymiana zużytych elementów, naprawa
Linka do wymiany nie można wymienić tylko lewej należy całą wymienić , pękł pancerz i pordzewiała.
Co do fotki to źle zrobiona trzeba na dysk ściągnąć i zobaczyć.
Co i jak z wymianą.
http://www20.zippyshare.com/v/FOVbGX9m/file.html
Dodam że są różne długości linek.
Odpowiedz
(2015-Mar-06, 12:14)eeldiablo link napisał(a): Witam to znĂłw ja. ŁoĹźysko chodzi cicho(dalej się grzeje tarcza jak ją mierzyłem to ma 8mm)ale z tyłu z lewej strony dĹşwigienka od ręcznego nie dochodzi do końca( małe foto  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/190a...52442.html, jak zdjąłem linkę z tej dĹşwigienki to wrĂłciła na swoje miejsce, (jakby linka się skrĂłciła od ręcznego).
Odpowiedz
Iiii Huh??.
Odpowiedz
Chłopaki, mam taki problem z moją zafirką... po wymianie klocków z tyłu cieknie mi płyn hamulcowy - przy każdym naciśnięciu pedału hamulca płyn wycieka - musiałem zdemontować cały hamulec przy wymianie i odłączyłem przewód (zapieczony tłoczek i brak odpowiedniego klucza). Znajomy twierdzi że to naruszona jest podkładka na śrubie z przewodem od płyny pytanie tylko jaka to podkładka ? i czy rzeczywiście może być to przez to ?
Odpowiedz
(2015-Mar-08, 11:02)eeldiablo link napisał(a): [quote author=eeldiablo link=topic=355.msg80437#msg80437 date=1425640498]
Witam to znów ja. Łożysko chodzi cicho(dalej się grzeje tarcza jak ją mierzyłem to ma 8mm)ale z tyłu z lewej strony dźwigienka od ręcznego nie dochodzi do końca( małe foto  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/190a...52442.html, jak zdjąłem linkę z tej dźwigienki to wróciła na swoje miejsce, (jakby linka się skróciła od ręcznego).
Sprawa rozwiązana. Standardowo wymiana tłoczków z 2 stron(w środku ''błoto'' i bród przedostawało się przez odpowietrzniki nic nie wskazywało na to że jest bród w środku)z gumkami.Szukałem nie wiadomo czego a trzeba było od razu to zrobić.

[/quote]
Odpowiedz
Witam , planuję wymienić całościowo przewody hamulcowe . Czy ktoś wie ile metrów potrzeba nowego przewody , jakie nakrętki , no i czy potrzebuję zaciskarki do zaciśnięcia tych końcówek czy może trzeba gwintować przewód ? Ewentualnie jakiś tutek , którego nie znalazłem.
Odpowiedz
witam, cieknie płyn hamulcowy z pompy ABS, najprawdopodobniej tu od przodu gdzie są te dwie czarne zaślepki i otwór między nimi, czym to mogę zalepić/zakleić ?? poxilina?
Odpowiedz
Nie chcę zakładać nowego tematu. W weekend zosia idzie na warsztat. Min będę wymieniał kompletne przewody hamulcowe (wszystkie gumowe i sztywne). Co za tym idzie pójdzie nowy płyn(już dawno powinienem go wymienić). Używał ktoś ATE SL6 DOT4, czy lepiej ATE typ 200. Zośka z ESP i skrzynia automatyczna.
Odpowiedz
Witam co polecacie, muszę wymienic tarcze tył Ate(268 zł komplet) czy TRW (205 zł komplet)
Odpowiedz
Ja zakładałem TRW tarcze + klocki 550pln komplet - tarcze i klocki przód i tył.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości