na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [FAQ ZB] Zafira - Chłodnica klimatyzacji aka Skraplacz - róşne rodzaje Kaliope 6 41 214 2018-Paż-28, 01:25
Ostatni post: Sorgel
  {B} MontaĹź czujnika poziomu płynu chłodniczego celius 15 2 725 2018-Paż-10, 13:17
Ostatni post: Pszczyna
  {B} Uszkodzona uszczelka chłodnicy oleju kanwa1987 0 275 2018-Lip-23, 23:01
Ostatni post: kanwa1987
Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Radiator change - two types/ Chłodnica wody w 1.9 cdti - dwa rodzaje
(2012-Wrz-25, 21:53)kaliope link napisał(a):A mate, Woytas, says that to his mind you need to let the air out while the fan is working, meaning the temp is at least 98 degrees. Try undoing that vent then or just try boiling the water with the reservoir cap off. 

[size=78%]tłumaczenie[/size][size=78%]:[/size]
Kolega Woytas nie jest pewny ale uważa, że należy odpowietrzać przy max temp, przy pracy wiatraka...lub po prostu spróbować zagotować płyn z otwartym zbiorniczkiem. 

Ok, will try that.

I was told by someone else today that if the radiator has these holes for the automatic transmission then it will be more than likely that it will be a seperate circuit. If this is true, then the plugs i got manufactured was actually not needed.

Oh well, the car is running well and it does not leak at all so i think i will just try the trick with the air bleed valve you just told me and then just assume that everything is allright smile

Once again, thanks a lot for all your kind help and thanks for putting up with a noob like me ;-)

w skrĂłcie:
ktoś mi powiedział, że te dwa króćce na przewody do ZB w automacie są tak naprawdę od osobnego obiegu, także nie musiałem je zaślepiać. Tak czy inaczej nic mi nie cieknie i jest ok. Spróbuje odpowietrzyć tak jak kolega sugeruję. Jeszcze raz dzięki ....
Odpowiedz
Możesz wykręcić całkiem ten odpowietrznik i zobaczysz czy poleci płyn,ciśnienia niema dużego także dużo płynu nie ucieknie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości