na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} Trzeszczący grill of głośnika na desce rozdzielczej espionage 5 390 2018-Lis-03, 09:42
Ostatni post: dorich
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 601 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
  {B} [TUT] Wymiana błotnika przedniego Kaliope 0 1 871 2017-Cze-26, 07:41
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Wymiana deski rozdzielczej
Witam! Mam pytanie robił to ktoś już ? Dużo jest z tym roboty? Bo moja popękała i jestem zmuszony do wymiany.  Jakby ktoś mógł opisać co i jak to byłbym wdzięczny! Pozdrawiam!
Odpowiedz
Tak z ciekawości zapytam w jakich miejscach popękała i z jakiego powoduHuh?

Roboty będzie trochę bo trzeba:
-wyjąć panel nawiewu, radio, wyświetlacz, plastiki, zegary, zdemontować osłony od dołu, schowek, po bokach przy drzwiach są zatrzaski/śruby, nie wiem czy przy okazji nie trzeba zrzucać plastików przy samej szybie, jak chcesz sciągać całą dechę to kierownice też pasowało by zdjąć.

Wrzuć może jakąś fotkę, bo może to co popękało da sie wymienić bez rozbebeszania połowy auta wink
Odpowiedz
Nie wiem z czego to popękało ponieważ takie auto kupiłem... miało być bez wypadkowe itp. no ale jednak chyba nie jest... Popękane jest po stronie pasażera takie pęknięcia od schowka do samego końca : )
Odpowiedz
wstaw jakąś fotę czy coś bo tak opisowo to ja nie bardzo sad
Odpowiedz
Pewnie po airbagu, deska na szybko "regenerowana".
Odpowiedz
(2012-Paż-01, 21:04)ljabartosz link napisał(a):Witam! Mam pytanie robił to ktoś juĹź ? DuĹźo jest z tym roboty? Bo moja popękała i jestem zmuszony do wymiany.  Jakby ktoś mĂłgł opisać co i jak to byłbym wdzięczny! Pozdrawiam!

proszę bardzo:
http://212.191.73.194/vkp/Zafira-B%20-%2...elczej.pdf

i jeszcze materiał pomocniczy:

http://212.191.73.194/vkp/Zafira-B%20-%2...dkowej.pdf

Trochę zabawy jest wink

Powodzenia
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Mam się za to zabrać ale jakoś nie mogę... deska już leży dobre dwa miesiące i czeka na montaż, ale nie mogę znaleźć wystarczająco czasu : ) Jak się zabiorę to dam znać ile czasu potrzeba na to przeznaczyć itp. Pozdrawiam!
Odpowiedz
W końcu dzisiejszego ranka zebrałem się na zrobienie tego  28 To nie jest takie trudne jak się wydaje, trochę podpatrzenia z linku od was i dałem radę. Zajęło mi to dwie godziny razem z synem. Dziękuje i pozdrawiam!  36
Odpowiedz
(2012-Paż-03, 17:20)Grisza link napisał(a): proszę bardzo:
http://212.191.73.194/vkp/Zafira-B%20-%2...elczej.pdf

i jeszcze materiał pomocniczy:

Chcę zrobić sobie mocowanie pod Telefon/Tablet w wygodnym miejscu i mam problem z "Plusem po stacyjce", aby od razu zasilanie do tego podciągnąć. Przeszperałem forum, że można w REC pogrzebać aby gniazdo zapalniczki gasło po wyłączeniu zapłonu, ale nie potrafię wyjąć tego elementu z pkt.1. O ile jakiś klin mi wyciska to troszkę do góry, to trzymają to zaczepy z okolic lewarka. Podejrzewam, że najbardziej mi trzymają kable do USB i AUX od gniazd, które sa w tym elemencie (mam radio cd40USB). Demontował to ktoś mają na pokładzie fabryczny AUX+USB?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości