na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 243 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 631 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} [TUT] Jak wymienić panoramę Kaliope 0 434 2017-Cze-26, 07:27
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Lampy - reflektory xenonowe - oznaczenia, jak rozpoznać do jakiego ruchu: lewo czy prawostronneg
Witam, potrzebuje zdjęcia oznaczeń występujących na lampie xenonowej, wersja europejska, lewa prawa strona do wyboru

powinny występować w tym miejscu

[img height=150 width=200]http://imageshack.us/a/img525/7504/img0024800x600.jpg[/img]
Odpowiedz
mam z Astry GTC może być ?
Odpowiedz
DC - ksenony (światła mijania)
DR- ksenony (światła drogowe)
DC/R - biksenony
DCR - dwie ĹźarĂłwki ksenonowe (mijania i drogowe)

Odpowiedz
z AH mam, to będa te same ?
skróty oznaczeń znam, chodzi mi dokładnie o odróżnienie lam ruchu prawo i lewo stronnego tzn> Angol czy nie
Grisza w awku masz zdjęcie takiej lampy, posiadasz ?, możesz zrobić zdjęcie ?
Odpowiedz
(2012-Paż-10, 21:55)KIT GTO link napisał(a):z AH mam, to będa te same ?
skróty oznaczeń znam, chodzi mi dokładnie o odróżnienie lam ruchu prawo i lewo stronnego tzn> Angol czy nie
Grisza w awku masz zdjęcie takiej lampy, posiadasz ?, możesz zrobić zdjęcie ?

postaram się jutro cyknąć.

Teoretycznie gdzieś tam powinna być strzałka oznaczająca typ reflektora.
Jeśli strzałka skierowana w prawo to "anglik", a jak strzałka ma dwa groty (lewy i prawy), to znaczy, że reflektor można przestawić na ruch lewo- lub  prawo- stronny
Odpowiedz
ale w xenonach da sie "przestawic" swiatła na ruch po przeciwnej stronie - jest w instrukcji gdzies o tym - więc może lampy są identyczneHuh?? zwłaszcza że strumień jest kontrolowany ruchem soczewki...
Odpowiedz
[Obrazek: DSC_0052.jpg]

tak to wygląda u mnie
Odpowiedz
(2012-Paż-11, 10:00)Grisza link napisał(a):tak to wygląda u mnie

to jest zdjęcie lampy lewej (strona kierowcy) ?
Odpowiedz
(2012-Paż-11, 13:25)KIT GTO link napisał(a):[quote author=Grisza link=topic=2813.msg31731#msg31731 date=1349946041]tak to wygląda u mnie

to jest zdjęcie lampy lewej (strona kierowcy) ?

[/quote]

tak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości