na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opel Corsa 2001 1.7 DT - problem z mocą dawidryba11 10 2 003 2017-Paż-15, 10:01
Ostatni post: labb72
  Opel Astra 1.4 Turbo JaGoDkA 6 2 009 2016-Mar-21, 14:50
Ostatni post: gRZENIU
  Opel Insignia Sport Tourer JaGoDkA 0 1 203 2016-Lut-21, 15:07
Ostatni post: JaGoDkA
Ocena wątku:
  • 43 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schemat dachu Opel TIGRA
Może ktoś dysponuje schematem elektrycznym do dachu opla tigry 2005r siedzi tam moduł sterujący i potrzebuję schemat podłączenia.
Zrzut ekranu, jpg etc poprosiłbym na dsroka@wp.pl
[br]Dodano: [time]1350624232[/time]
Chodzi oczywiście o schemat sterowania dachu automatycznie rozkładanego w wersji cabrio a nie oświetlenia wnętrza smile
Odpowiedz
poszło na maila.
Jakbyś miał pytania, to zapraszam wink
Odpowiedz
Dziękuję, o to chodziło smile
Swoją drogą to opel nieźle to naszpikował 15 mikroprzełączników; 5 silników, jest co się psuć.
Ogólnie to brak sterowania zespołem hydrauliki pin 18 i 19 w złączu X97, na krótko działa.
Teraz muszę dojść czy walnięty jest moduł, czy jakiś mikrus nie zezwala na wykonanie operacji.
Oczywiscie diagnostyka zadowolona i szczęśliwa brak błędów sad
Odpowiedz
Naprawione i śmiga jak należy a serwis  Opla stwierdził "stwierdzono uszkodzenie sterownika-modułu sterowania dachem i klapą bagażnika"  i teraz mam wsypać opla za złą diagnozę? 
Odpowiedz
(2012-Paż-22, 17:22)oki Darek link napisał(a): Naprawione i śmiga jak naleĹźy a serwis  Opla stwierdził "stwierdzono uszkodzenie sterownika-modułu sterowania dachem i klapą bagaĹźnika"  i teraz mam wsypać opla za złą diagnozę? 
serwisy tak mają, bo tam nie pracują mechanicy, tylko wymieniacze wink
Odpowiedz
Witam, również potrzebuję taki schemat.
Jeśli jest taka możliwość to proszę o przesłanie na maila - Tomalziomal@poczta.fm

Z góry dziękuję.
Odpowiedz
poszedł mail
Odpowiedz
Też bym poprosił o schemat. W serwice podobnie jak u  oki Darka postawili diagnozę, Moduł do wymiany.
Z góry dziękuję dany1979@tlen.pl
Odpowiedz
poszło.

Tak z ciekawości: ilu jeszcze użytkowników forum ma Tigrę TwinTop? wink
Odpowiedz
Te dachy to chyba mocno awaryjne :-)

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości