na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opel Corsa 2001 1.7 DT - problem z mocą dawidryba11 10 2 006 2017-Paż-15, 10:01
Ostatni post: labb72
  Opel Astra 1.4 Turbo JaGoDkA 6 2 012 2016-Mar-21, 14:50
Ostatni post: gRZENIU
  Opel Insignia Sport Tourer JaGoDkA 0 1 208 2016-Lut-21, 15:07
Ostatni post: JaGoDkA
Ocena wątku:
  • 43 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schemat dachu Opel TIGRA
Dach jak dach, sterowanie jego jest awaryjne.
Nawalili kupę czujników kańcowych w samym zamku tylniej klapy są ze cztery o ile pamiętam całość sterowana jedną pompą elektrochydrauliczną z mikserem wyjść ciśnieniowych na poszczególne siłowniki.
Coś nie zadziała jak powinno albo nawet nie w tym czasie np. zbyt powolne otwarcie dachu i wywala błąd i całość transformersa się zatrzymuje.
Odpowiedz
(2013-Maj-29, 21:54)oki Darek link napisał(a): otwarcie dachu i wywala błąd i całość transformersa się zatrzymuje.

... a deszcz pada wink
Odpowiedz
Witam.
Jeśli można to ja też bym prosił wink patent@vp.pl Czy ma ktoś może instrukcje obsługi tigry tiwntop w polskim języku?
Mam problem z tym dachem. Nie zawsze chce się otworzyć, nie wydaje wtedy też sygnału ostrzegawczego. Jak już jest sygnał to otwiera się normalni.
Pozdrawiam
Odpowiedz
A może ktoś ma taki schemat Astry H cabrio ?
Odpowiedz
poszło na maila...jak co to sprawdz czy czasem nie masz w spamie...bo coś ostatnio moje maila wędrują ludziom do spamu
Odpowiedz
Dzięki doszło.
Odpowiedz
Ja niestety nie dostałem 21
Odpowiedz
Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem tigry twintop i mam problem z tym dachem. Siłowniki otwierają i zamykaja prawidlowo całą konstrukcje ale dachu jednak gdy zamkne badz otworze dach po wszystkim  nie ma sygnału zakończenia procedury (silownik pracuje mimo tego ze na oko wszystko jest zamkniete pawidlowo). Nie moge wtedy otworzyc bagaznika Huh? jeśli jest to mozliwe prosze o sugestie i wszystkie mozliwe schematy i instrukcje serwisowe jakie posiadacie. pozdrawiam i z góry dziekuje  doktorwiktor@wp.pl
Odpowiedz
Wiktor77,

jeśli dalej ciągnie silnik, to według mnie albo strzelił któryś przekaźnik albo 'contact switch' czyli włącznik który styka jak dany element jest zamknięty. Jak widzisz na schemacie jest ich kilka. One są zaznaczone tak:

[Obrazek: 63ae9408959c3099m.jpg]
Odpowiedz
Witam, również mam problem z dachem w Oplu Tigrze TwinTop z 2006roku. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przesłał mi schemat dachu, albo najlepiej całą polską instrukcję do tego modelu.

Email: wjam@o2.pl

Pozdrawiam Władek smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości